100 TL ile ne yapılır?

Kendine bir ürün alabilirsin. Mesela USB port çoklayıcı veya HDMI kablo veyahut PC için internetteki Kaspersky Key'leri alınabilir. Kablosuz bağlantı kullanıyorsanız kaliteli bir CAT-6 kablo da alabilirsiniz. Kendinize bir USB bellek veya bir klavye alabilirsiniz. Çeşit bol burada önemli olan sizin neye ihtiyacınız olduğu.

Merhabalar. 100 TL ile ne yapılabilir genellikle teknolojik olarak? Yemek al vb. şeyler önermeyin, onun dışında.
Laptop kullanıyorum, o yüzden PC parçası değiştiremem ama PC toplamak istiyorum ama 100 TL'ye bir şey bulamadım. Acaba 100 TL ile ne yapılabilir?
Ekipman bakabilirsiniz hocam. Ancak piyasanın durumu o kadar kötü oldu ki 100 TL ile iyi bir ekipman zor artık. Ha belki incehesap gaming gecesi kovalayabilirsiniz. Uygun güzel bir şey bulursunuz belki. Aklıma şimdi geldi usb mini vantilatör alabilirsiniz. Çok sıcak havalar.

100 TL en güzel biriktirilir. Harcamak istiyorum diyorsan güzel birkaç kitap alınır. Platform, yarış veya spor oyunları seviyorsan ucuz yollu bir Gamepad alınır. Ileri de kesin bir bilgisayar toplayacağım diyorsan yine biriktirmeni tavsiye ederim fakat fan gibi küçük bir parça alabilirsin ileride toplayacağın canavarın sembolü olarak.

Geri
Yukarı