100 TL Kablosuz İnternet Adaptörü Önerisi

Johnny Blaze

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 24 Mbs internete sahibim. Ama verdiğim paranın karşılığını hiç alamıyorum malum ülkede altyapı çöp. İnternet testi yaparken indirme hızı olarak 3 Mbps zor görüyorum. Yükleme hızını ne siz sorun ne ben söyleyeyim. 100 TL'ye oyunlarda ani ping dalgalanmaları ve çıkışları yaratmayacak bir adaptör önerirseniz çok sevinirim. (Anakarta takma taraftarıyım. PCI X1 slotu olursa sevinirim. ) Antenli falan olursa daha iyi oluyor diye biliyorum. Ateşleyin bir şeyler şimdiden teşekkürler. :D <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan Ethernet kablosu ile mi bağlanıyorsun? Öyle ise Ethernet kablosu Wi-Fi'dan daha verimlidir. Yani adaptör alman sana bir faydası olmaz. Öyle ise internet sağlayıcınız ile konuşun.

Şuan Ethernet kablosu ile mi bağlanıyorsun? Öyle ise Ethernet kablosu Wi-Fi'dan daha verimlidir. Yani adaptör alman sana bir faydası olmaz. Öyle ise internet sağlayıcınız ile konuşun.
Şuan ethernet ile bağlı değilim. Modem uzakta ve evde kablo karmaşası istemiyorum. O yüzden bir adaptöre ihtiyacım var. İnterneti değiştirmeyi düşündüm fakat 2 yıl daha sözleşmesi var. O yüzden bu yola başvurdum.

Modemin ve adaptörün en iyisi ve pahalısınıda alsan 5 TL'lik cat5 kablodan iyi verim veremiyorlar eğer imkanın varsa kablo kullanmalısın

Şuan ethernet ile bağlı değilim. Modem uzakta ve evde kablo karmaşası istemiyorum. O yüzden bir adaptöre ihtiyacım var. İnterneti değiştirmeyi düşündüm fakat 2 yıl daha sözleşmesi var. O yüzden bu yola başvurdum.
Ben Xiaomi'nin USB adaptörünü kullanıyorum memnunum. Kurulumu biraz zor fakat ürün kaliteli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı