100 TL kulak içi kulaklık önerisi

Ülküsüz

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklık almak istiyorum, ne önerirsiniz?
3 sene önce aldığım JBL C100 SI, Şubat ayında bozuldu. Ben de yaza kadar idare etsin sonrasına bakarız diyerek A101'den 30 TL'lik kulaklık aldım. Şu anda çalışmaz hale geldi, aldığıma pişman oldum. Bas ve tiz umurumda değil. Kablosu sağlam olsun, uzun süre kullanabileyim başka bir şey istemiyorum.
Günde yaklaşık 6 saat kullanırım, müzik dinleyen biri değilim.
100 TL'yi katiyen aşmaması lazım.

Günde 6 saat az buz değil. Kaliteli, güzel bir şey alsanız hem sağlığınız hem de aldığınız zevk açısından daha iyi olur diye düşünüyorum.

Günde 6 saat az buz değil. Kaliteli, güzel bir şey alsanız hem sağlığınız hem de aldığınız zevk açısından daha iyi olur diye düşünüyorum.
Zevk umrumda değil, sağlığı da düşünecek bütçem yok. Ben de biliyorum Air Pods almayı ama para yok. 100 TL bile çok büyük para benim için.

Hocam 2 hafta önce KZ ED12 aldım ses kalitesinden memnumum. Ancak kulaklıkta biraz dip ses var. Ama bu müzik dinlerken falan hissedilmiyor çok az bir ses. Mikrofon olarak orta derece karşıdaki sizi zorlanmadan anlar. Fakat kırmızı kulaklığa takılan kablo mavi kulaklıģa takılan kablo kadar sağlam değil. Yani kırmızı kulaklığın kablosu biraz gevşek. Ama bu hata olabilir o da bana denk gelmiştir.
Kulaklığı öneririm.
Kulak arkası bir kulaklık normal kulaklık gibi önden takmanız mümkün değil.
Aşağıya fotoğraf koydum değerlendirirsiniz. Kalite kötüyse kusura bakmayın tabletten çektim.

KZ EDR1 almaya karar verdim. Yorumlara göre sağlam bir kulaklıkmış, zaten bas ve tizle işim yok. İşimi göreceğini düşünüyorum.
4 ay sonra bozuldu, tavsiye etmiyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…