100 TL modem tavsiyesi

mert sağanda

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere bir modem almak istiyorum şu an kullanmakta olduğum modem Pirelli PRG E4202G kullanıyorum. Hem NAT problemleri hem de evde çekmediği için bu modemi almayı düşünüyorum. Tp-Link TL-WR841N 300Mbps Kablosuz N Router 2x5dBi Anten Fiyatı ve Özellikleri - Gold.com.tr İnternetim resimdeki gibi. Eski modemimle sinyali güçlendirmem mümkün mü ? Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Adsızasdasd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş eski hesabım shadowless7070'e giriş yapamıyorum forumda böyle bir kullanıcı yoktur denilmektedir . Ayrıca şuana kadar açtığım konular ve cevaplarım "Mert Sağanda" diye bir arkadaş yapmış gibi görünmekte lütfen yardımcı olun :)

Sana biraz daha bütçeni zorlayıp bu ürünü almanı tavsiye ederim.
ASUS DSL-N14U 300Mbps VPN DLNA ADSL2+ Modem Router - kliksa.com
Bu konu benimdir ve önerdiğiniz modemle bu modem arasında fark var mıdır bunun çekim kalitesi daha yüksek gözüküyor. m.kliksa.com/Urun/tp-link-td-w8970-300mbps-n-kablosuz-4-port-adsl2-modem-router/901784941 Bütçem 150 Tl olmuştur.

Peki Arkadaşlar bu tavsiye ettiğiniz modem evimin içindeki kablosuz internet ağını genişletir mi , en dıştaki oda da çekmiyorda görüşlerinizi alırsam memnun olurum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı