100 TL oyuncu klavyesi (ışıklı) tavsiyesi

Makaleler
1
Yer
Yalova, Türkiye
Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi klavye almak istiyorum. Klavye ışıklı olacak. Benim baktığım fiyat aralığında a4 tech bloddy b120 var veya 120 TL'ye logitech g105 var. Bir de thermaltake challenger ve pro'su var. Sanırım pro olmayanın ışıklandırması yok. Dediğim gibi düşündüğüm klavyeler bunlar. Bütçem 100 TL. Ancak challenger pro'ya 150-180 TL değer diyorsanız onu da alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben g105 kullanıyorum ve gayet şık mavi ışıklı ışığın derecesini arttırıp azaltabiliyorsun, tuşlar gayet ergonomik ve klavyeye su döksen bile klavyen bozulmaz artı olarak rahatlıkla tuşları söküp temizleyebilirsin.

Ben g105 kullanıyorum ve gayet şık mavi ışıklı ışığın derecesini arttırıp azaltabiliyorsun, tuşlar gayet ergonomik ve klavyeye su döksen bile klavyen bozulmaz artı olarak rahatlıkla tuşları söküp temizleyebilirsin.

Benim mevcut klavyemde bileklik kıs var ve ben bileklik kısmına alıştım fakak klavyem oyuncu klavyesi değil bunu değiştirmek istiyorum ama çoğu oyuncu klavyesinde bileklik kısmı yok ve Enter tuşu uzun bir şekilde oluyo sağ Shift gibi bu sorun çıkartıyormu size çünkü bir aralar bu klavyeyi almayı düşünüyordum.

Benim mevcut klavyemde bileklik kıs var ve ben bileklik kısmına alıştım fakak klavyem oyuncu klavyesi değil bunu değiştirmek istiyorum ama çoğu oyuncu klavyesinde bileklik kısmı yok ve Enter tuşu uzun bir şekilde oluyo sağ Shift gibi bu sorun çıkartıyormu size çünkü bir aralar bu klavyeyi almayı düşünüyordum.
Kesinlikle bir sorunla karşılaşmadım, genelde oyun için alacaksanız sağ shiftle bir alakanız olmuyor zaten, birde bunda bilek koyma yeri yok maalesef ama eksikliğini hissetmiyorum ve rahatsiz etmiyor .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı