100 TL PC Controller Önerisi

Tahaypcc

Hectopat
Merhaba, hazır NBA2K21 ücretsiz olmuşken 100 lira bütçeyle idarelik bir Controller almak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage SGR-601 olabilir, kullanıyorum memnunum. Fakat NBA 2K21 direkt kol takılınca oynanmıyor. Kolu tam olarak algılaması için X360ce adlı uygulamanın 64 Bit versiyonunu indirip, exe dosyasını oyunun dosyasının içine atman gerekiyor. Daha sonra ise exe dosyasını çalıştırıp şu ayarları yapman gerekiyor

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-22 232125.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-05-22 232125.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 38
Rampage SGR-601 olabilir, kullanıyorum memnunum. Fakat NBA 2K21 direkt kol takılınca oynanmıyor. Kolu tam olarak algılaması için X360ce adlı uygulamanın 64 Bit versiyonunu indirip, exe dosyasını oyunun dosyasının içine atman gerekiyor. Daha sonra ise exe dosyasını çalıştırıp şu ayarları yapman gerekiyor
Tavsiyen üzerine controlleri aldım.Bu bahsettiğin şeyi yapmak için video varmı?Eğer yoksa anlatırsan çok sevinirim.

Tavsiyen üzerine Controlleri aldım. Bu bahsettiğin şeyi yapmak için video var mı? Eğer yoksa anlatırsan çok sevinirim.

Videolar mevcut, size bir tane videoyu atayım fakat altındaki linkten programı indirmeyin, size atacağım kendi sitesinden programı indirin

Bu videonun link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu programı indirme linki (64-Bit versiyonunu indirin):
Ayrıca yukarıdaki fotoğrafta da NBA 2K21 için kol ayarlarının program içinde nasıl olması gerektiği yazmaktadır

NOT: Eğer oyunun dosya konumunu bulamazsanız Epic Games oyunlarını indirdiğiniz yere bakın, orada bulursunuz

Videolar mevcut, size bir tane videoyu atayım fakat altındaki linkten programı indirmeyin, size atacağım kendi sitesinden programı indirin

Bu videonun link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu programı indirme linki (64-Bit versiyonunu indirin):
Ayrıca yukarıdaki fotoğrafta da NBA 2K21 için kol ayarlarının program içinde nasıl olması gerektiği yazmaktadır

NOT: Eğer oyunun dosya konumunu bulamazsanız Epic Games oyunlarını indirdiğiniz yere bakın, orada bulursunuz
Çok teşekkür ederim.Bu arada witcher 3 gibi oyunları da oynamak istiyorum onlar icinde ayar yapmamız gerekirmi?

Çok teşekkür ederim. Bu arada Witcher 3 gibi oyunları da oynamak istiyorum onlar icinde ayar yapmamız gerekir mi?

Gamepad ile oynamayı dene, eğer ayarlar sapıtırsa bu programı aynı şekilde oyunun dosyalarına ekleyip, aynı ayarları yaparak girmeyi dene, ama ben PES 2020, Fall Guys gibi oyunları oynarken bu programları kullanmaya gerek kalmıyor, ama dediğim gibi dene, olmaz ise programı ekleyip oynamayı dene

Gamepad ile oynamayı dene, eğer ayarlar sapıtırsa bu programı aynı şekilde oyunun dosyalarına ekleyip, aynı ayarları yaparak girmeyi dene, ama ben PES 2020, Fall Guys gibi oyunları oynarken bu programları kullanmaya gerek kalmıyor, ama dediğim gibi dene, olmaz ise programı ekleyip oynamayı dene
Witcher 3 dosyalarına atarak halletim fakat dosyalarından exe dosyasına girerek oynuyordum. Steam üzerinden oynuyamıyordum sağ analog aşağı ve yukaru çalışmıyordu. Bugün bilgisayarı açtığım zaman sağ analogu hareket ettirdiğimde üçgen,kare,yuvarlak ve çarpı tuşu olarak işliyor driverlarınımı yükleyemedim acaba driverini yüklemeye çalıştığımda birden fazla exe dosyası vardı bir tanesi hariç hepsini kurabildim.Sbahtan beri uğraşıyorum yapamadım.

Witcher 3 dosyalarına atarak halletim fakat dosyalarından exe dosyasına girerek oynuyordum. Steam üzerinden oynuyamıyordum sağ analog aşağı ve yukaru çalışmıyordu. Bugün bilgisayarı açtığım zaman sağ analogu hareket ettirdiğimde üçgen, kare, yuvarlak ve çarpı tuşu olarak işliyor driverlarınımı yükleyemedim acaba driverini yüklemeye çalıştığımda birden fazla exe dosyası vardı bir tanesi hariç hepsini kurabildim. Sbahtan beri uğraşıyorum yapamadım.

O sağ analog sorunlu değil, cihaz öyle, yukarıda Rampage logosu var bir tane ona basınca, o logonun üst kısmında da ışık yanıyor, öyle olunca sağ analog çalışıyor, kolu her çıkarıp taktığında orada yine alttaki ışık yanar, sen Rampage logosuna basarak üstteki ışıkları yakınca sağ analog da aktif olur (resimde belirttim neresi olduğunu)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-31 105723.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-05-31 105723.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı