100 TL sesli klavye önerisi

Bütçe
100 TL
Sesliden kastınız mekanik bir klavye ise bu fiyata mekanik bir klavye bulamazsınız.

Membran klavyelerin neredeyse hepsi sessizdir, sesli olanın da sesi normallere göre azıcık fazladır.

A101'de satılan Piranha klavyelere bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Bu arada mekanik olması önemli değil sesli olsun yeter.
Sesliden kastınız mekanik bir klavye ise bu fiyata mekanik bir klavye bulamazsınız.

Membran klavyelerin neredeyse hepsi sessizdir, sesli olanın da sesi normallere göre azıcık fazladır.

Sesli olsun ama mekaniğe gerek yok bu arada teşekkürler yanıt için tekrardan.

Linkten A-101 Gaming pc'sini buldum baktım ve gerçekten "(╯°□°)╯︵ ┻━┻" böyle oldum. Dolandırıcılıktan başka bir şey değil.

Linkten A-101 Gaming PC'sini buldum baktım ve gerçekten "(╯°□°)╯︵ ┻━┻" böyle oldum. Dolandırıcılıktan başka bir şey değil.

Sesli olsun yeterli neden diye sorarsanız o ses beni rahatlatıyor zaten klavye alacaktım hem ucuz olmasıda güzel olmuş bu arada ne kadar ses o kadar iyi benim için.

Yani?

En azından membran klavye olmasına rağmen tuşları yüksek profilli olan klavyeleri 100 liraya koyabileceğini sanan serbest piyasa kadar dolandırıcı değiller.
Hiç kimse RX550'ye Gaming diyemez, dememelidir. Üstüne Lenovo kasa diye sattıkları bir şey var ona da bakmanı tavsiye ederim XD. A101 burada sinsilik etmiş siz bana başka firmaların dolandırıcılıklarını anlatıyorsunuz. Yani?

Başka önerebileceğiniz klavye var mı?
Hiç kimse RX550'ye Gaming diyemez, dememelidir. Üstüne Lenovo kasa diye sattıkları bir şey var ona da bakmanı tavsiye ederim XD. A101 burada sinsilik etmiş siz bana başka firmaların dolandırıcılıklarını anlatıyorsunuz. Yani?
e demez zaten
Başka önerebileceğiniz klavye var mı?

E demez zaten.

RX 550'ye Gaming denmez demek istedim.
3299.00 tllik olan

Molecule Helyum-S YR331055 Gaming PC mi sizin dediğiniz​

Geri
Yukarı