100 TL termal macun önerisi

Hocam siz şimdi biraz kafa mı karıştırdınız.🤔🤔
Eskiden 30 TL iken rakipsiz bir F/P idi. Ama QP'de 20 lira farkla Mastergel Pro varken ben MX-4 almam :)

MX-4 bugün bir işlemcide kullandım gayet iyi bir macun aldığım linki bırakıyorum. Orjinaldir.

Hocam sizce 20-30 TL daha verip MasterGel proalınır mı?
MX-4 iyi bir termal macun ancak Trendyol, N11 gibi yerlerden satın almayın, sahte çıkabilir.
Buradan alabilirsiniz.

Bu macunu bilmiyorum ne kadar iyi kullanan arkadaşlar cevap verirse daha iyi olur yanlış bilgi vermiş olmayayım.

Ne kadar net bilgi verir bilmem fakat bir video var şuraya linkini bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bugün mx4 macun sonrası pc de ciddi bir ısı düşüşü gördüm (5-10 derece arası) 2 yıllık stok fanın üzerindeki termal macununu değiştirdim işlemci R5 3600.

Bu macunu bilmiyorum ne kadar iyi kullanan arkadaşlar cevap verirse daha iyi olur yanlış bilgi vermiş olmayayım.

Ne kadar net bilgi verir bilmem fakat bir video var şuraya linkini bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bugün MX4 macun sonrası PC de ciddi bir ısı düşüşü gördüm (5-10 derece arası) 2 yıllık stok fanın üzerindeki termal macununu değiştirdim işlemci R5 3600.

Hocam attığın video görünüşe göre MX4 daha iyi gözüküyor bende onu alacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı