100 TL USB bellek önerisi

emrah_8

Kilopat
Makaleler
3
Fiyat olarak 100 TL ve aşağısı; USB 3.0-3.2 arası; kapasitede 4 GB ve üstü sıkıntı çıkarmayan bir USB bellek arayışı içindeyim. Amaç PC formatlamalarda, BIOS Update'ler de kullanmak istiyorum. Elimdeki Kingston dt /8GB'lık bellek var, masaüstünde PC takıyorum okuyor, laptopa takıyorum okumuyor. BIOS Update için ilgili dosyayı atıyorum Update gözükmüyor ama başka USB'ye aynı şekilde atıyorum gözüküyor. Nefret ettim vallahi, başka alacağım. Artık eskisi gibi öyle 4 GB ve altıda bulunmuyor. Birazdan vatana gidip bir tane almayı düşünüyorum ama karar veremedim. Aklımda yine Kingston DTX/32 GB exodia var. Fiyatı kriterlerim arasında. O kadar çok alana gerek görmüyorum ama aynı fiyata daha düşük olanaları niye alayım dedim. Üstelik bu 3.2'miş. Alana kadar öneri gelmezse bunu alacağım bakalım. :)

Okuma, yazma hızlarında dalgalanma düşme vs çok oluyor mu?

Hocam açıkçası onu hiç kontrol etmedim Windows'u gayet hızlı bir şekilde kuruyorum yani dalgalanma ama Windows 10 da var ama Windows 7 de yok. Bu da yazlım kaynaklı bir sorun bazen 10KB'ye kadar düşüyor ama tek dosya ise direkt atıyor.

Hocam açıkçası onu hiç kontrol etmedim Windows'u gayet hızlı bir şekilde kuruyorum yani dalgalanma ama Windows 10 da var ama Windows 7 de yok. Bu da yazlım kaynaklı bir sorun bazen 10KB'ye kadar düşüyor ama tek dosya ise direkt atıyor.
https://www.hepsiburada.com/sandisk...D0v0D-V9xO6eq57zGfYaAhytEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Şu da fena durmuyor gibi, ek özelliğide varmış telefon için falan.

@Format at knk
KINGSTON 32GB DataTraveler Kyson USB3.2 USB Bellek, aldım hocam. Senin dediğinle aralarında fazla bir fark yoktu bunu aldım bakalım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı