100 TL webcam önerisi

tameravndk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, Twitch platformunda yayın yapmak için giriş seviyesinde kameraya ihtiyacım var. Bütçem 100 TL önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Hocam Piranha'nın 1080p kamerası vardı a 101'de. YouTube'da bir ara incelemesini incelemiştim fiyatına göre gayet iyiydi. O fiyat bandında alınabilecek tek ürün galiba.

İzlediğim incelemeyi de buraya bırakayım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Piranha ile arasında kaldım. Hangisi daha iyidir? TRAX Twc1080p 2mp Web Kamera Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Markayı ilk defa duyduğum için pirhana ile karşılaştırmam doğru olmaz. Size fikir vermesi açısından YouTube'da inceleme videosunu buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Markayı ilk defa duyduğum için pirhana ile karşılaştırmam doğru olmaz. Size fikir vermesi açısından YouTube'da inceleme videosunu buldum.

Hocam videoyu izledim trax olan önde gibi son kez size soruyorum hangisini tercih edeyim?

Geri
Yukarı