100 TL'ye Fare Tavsiyesi

bybrown

Hectopat
Yaklaşık 5-6 ay önce bir adet kablosuz Logitech fare almıştım ancak fare sağlam olmasına rağmen alıcısı bozuldu, bilgisayar görmemeye başladı. Maksimum 100 lira seviylerinde bir fare almak istiyorum. Aslında oyuncu faresi olup olmaması çok fark etmez, bilgisayarımda yoğun FPS drop yaşadığım için oyun oynayamıyorum, yaptığım şeyler genelde klasik internette gezinmek, Vivado, Photoshop, Illustrator, FL Studio gibi birkaç program kullanmak oluyor.

Ancak oyun fareleri nedense üretim amaçları itibari ile daha sağlam ve daha ergonomik oluyorlar gibi bir izlenime sahibim. Tasarım yaptığım için bazen saatlerce elimde fare oluyor bu kısım bu nedenle biraz önemli.

Sizden ricam bana 100 lira dolaylarında bir fare tavsiye etmeniz, baktığım ve hoşuma giden (ışıklı olanları seviyorum ben de herkes gibi :)) bir model var ancak markasına güvenemiyorum, linki aşağıya bırakıyorum onun hakkında da yorum yapabilirsiniz. Dediğim gibi illa oyuncu faresi olmak zorunda değil.

Gamepower Bane Oyuncu Optik Mouse Usb - Siyah Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı