1000-1200 TL Telefon Önerisi

kocaefe88

Decipat
Vestel Venüs Z20 internette 1200 TL civarı fiyatı var.
Anneme hediye edeceğim. Yakın zaman eski android telefonumu denemesi için vermiştim. Kullanabiliyor ve şimdi yeni bir telefon almak istedim. Zira eski telefon çok donma yapıyor.
Samsung A01 telefonu da 1000 TL civarı.
Vestel Z20 telefonu kullanan varsa nasıl bir telefon, kamerası iyi mi? Kaliteli mi?
Çabuk arızalanan bir telefon istemiyorum açıkçası. Bu nedenle 1000-1200 TL aralığında başka telefon önerilerine de açığım.

Yapacağınız önerilerde servis ve garantilerinin Türkiye servisi olmasını rica ediyorum.

Samsung al dostum, 4. yılını dolduracak Galaxy A7 2016 hala kullanıyorum. Vestel - Casper - General Mobile uzak dur.

Vestel venüs Z20 internette 1200 TL civarı fiyatı var.
Anneme hediye edeceğim. Yakın zaman eski Android telefonumu denemesi için vermiştim. Kullanabiliyor ve şimdi yeni bir telefon almak istedim. Zira eski telefon çok donma yapıyor.
Vestel Z20 telefonu kullanan varsa nasıl bir telefon, kamerası iyi mi? Kaliteli mi?
Çabuk arızalanan bir telefon istemiyorum açıkçası. Bu nedenle 1000-1200 TL aralığında başka telefon önerilerine de açığım.

Yapacağınız önerilerde servis ve garantilerinin Türkiye servisi olmasını rica ediyorum.

Samsung M10 almanı tavsiye ederim dostum gayet F/P bir üründür bataryasıda gerçekten bayağı iyidir hem Samsung diğer markalara nazaran daha çok bayi servis ağı sebebiyle daha iyi olacaktır.

Samsung'u kullanıyorum ve güveniyorum zaten. Vestel iyi özellikler sunmuş ama merak ettim sağlam mıdır diye. Hiç almadım Vestel telefon, diğer ürünleri uzun soluklu gidiyor televizyon, buz dolabı vs.
Telefonda güvenilmez diyorsanız size güveniyorum.
Sürpriz yaşamamak için Anneme de telefonu Samsung almaya karar verdim.
Buradan tüm annelerin 10 Mayıs Anneler Günü'nü şimdiden kutluyorum.

Anneme hediye edeceğim. Yakın zaman eski android telefonumu denemesi için vermiştim. Kullanabiliyor ve şimdi yeni bir telefon almak istedim. Zira eski telefon çok donma yapıyor.

Oyun telefonu istiyosan Casper
Görünüş istiyosan Huawei

Konuyu okusaydınız oyun veya görünüş o kadar önemli değil anlardınız. Sağlamlık ve garanti hizmeti başta olmak üzere uzun soluklu donmayacak bir telefon olması önemli.

Hocam teknoloji işi şans işidir, onu belirteyim. Hocam Samsung veya Xiaomi öneririm. Xiaomi'nin de telefonları kalitelidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı