1000-1500 TL Arası Telefon Tavsiyesi

Lumos

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Samsung Galaxy J7 Pro almayı düşünüyorum. Bu fiyata tavsiye edebileceğiniz başka telefon var mı? Mümkünse Türkiye garantili olsun.

J7 PRO kamera, ekran, batarya, ekran olarak iyi telefondur, bizzat kendimde kullanıyorum. Bu fiyata daha iyi telefonlar var ithalatçı modelleri düşünebilirsiniz ben kendim 1150 TL fiyatına aldığım için tercih ettim, siz bu fiyata zaten bulamazsınız. Mi Note 3, Huawei P9, C7 serisi modellerine bakabilirsiniz. Türkiye garantili modeller tarafında da P Smart, P10 Lite, J7 Prime, J7 PRO, P9 Lite 2017, Sony X, XA1 Ultra, XA1 Plus modellerine bakabilirsin.

J7 PRO alacaksan da şunu belirteyim bazı kullanıcılarda ekranda mor leke sorunu yaşayan epey kullanıcı var şikayet var sitesine bakabilirsin, benim modelde olmadı ama olanlar epey fazla. Bir de sevmediğim bir yönü telefona kırılmaz cam taktıktan sonra telefonun dokunmatik hassasiyeti biraz daha azaldı.

Lenovo K6 Note kullandım bir dönem. 1000 liraya almıştım. Şarjı bitmiyor. Ön kamerası pek iyi değil ama onun haricinde çok başarılı bir cihaz. Motorola zemin üzerine yapılmış zaten.

Türkiye garantisi yok ancak düşürüp kırmadığınız sürece garantiye ihtiyacınız olduğunu sanmıyorum. 6GB RAM ve SD 660 İşlemcili Mi Note 3 alabilirsiniz.

J7 PRO kamera, ekran, batarya, ekran olarak iyi telefondur, bizzat kendimde kullanıyorum. Bu fiyata daha iyi telefonlar var ithalatçı modelleri düşünebilirsiniz ben kendim 1150 TL fiyatına aldığım için tercih ettim, siz bu fiyata zaten bulamazsınız. Mi Note 3, Huawei P9, C7 serisi modellerine bakabilirsiniz. Türkiye garantili modeller tarafında da P Smart, P10 Lite, J7 Prime, J7 PRO, P9 Lite 2017, Sony X, XA1 Ultra, XA1 Plus modellerine bakabilirsin.

J7 PRO alacaksan da şunu belirteyim bazı kullanıcılarda ekranda mor leke sorunu yaşayan epey kullanıcı var şikayet var sitesine bakabilirsin, benim modelde olmadı ama olanlar epey fazla. Bir de sevmediğim bir yönü telefona kırılmaz cam taktıktan sonra telefonun dokunmatik hassasiyeti biraz daha azaldı.
Aynen bende okudum kullanıcı hatası olarak görmeleri beni üzdü açıkçası.

O fiyata Huawei P Smart ve P9 Lite 2017 öneririm. P9 Lite modelinde hafıza sorunu yaşayabilirsin. Onu SD kartla çözebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı