1000/1500 TL Extreme kasa önerisi

hocam bu kasada 6 fan montaj spotu bulunuyor diyor. 6 fan kasa ile beraber mi geliyor yoksa biz extra satın mı almamız gerekli?
6 fan ile geliyor ve tasarım harikası cidden. Fanlarıda kaliteli ve RGB ledli. Bir kasaya bu kadar para verecek olsam bunu alırdım.

benim ilk kasam corsair 300 dü gayet memnundum fakat Frisbyde 10 fan olması kafamı karıştırdı açıkcası.
Yav 10 fan olsa ne olur olmasa ne olur arkadaşım. Çok fan demek çok fazla soğutma demek değil. İçinde 10 tane fan var ama hepsi dandik kalitesiz fanlar. Sesten başka bir işe yaramayacak kasanda. Al Corsair'i, kafan rahat olsun.

Yav 10 fan olsa ne olur olmasa ne olur arkadaşım. Çok fan demek çok fazla soğutma demek değil. İçinde 10 tane fan var ama hepsi dandik kalitesiz fanlar. Sesten başka bir işe yaramayacak kasanda. Al Corsair'i, kafan rahat olsun.

Kasayı çok beğendim fakat sanırım h110 i sığmayacak gibi nette baya araştırdım üst tarafa 280mm radyatör ve 2x 140mm fan sığmıyor. Montaj yapanlar genellikle tek fan 140mm kullanmış.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı