1000-1500 TL ikinci el anakart-işlemci-RAM tavsiyesi

merict

Hectopat
İkinci el olarak bu üçlüden en iyi ne alınabilir? Bütçe olarak 1000-1500 TL ayırabilirim. Ekran kartı önemli değil şimdilik basit seviye bir kart kullanacağım ileride değiştiririm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Son düzenleme:
Hocam attığınız anakartta 2 ram slotu var

İkinci el olarak bu üçlüden en iyi ne alınabilir? Bütçe olarak 1000-1500 TL ayırabilirim. Ekran kartı önemli değil şimdilik basit seviye bir kart kullanacağım ileride değiştiririm.

Hocam ram ddr4 diyor ddr3 atmışsınız

Bu soket en sağlam soketlerden biri. hız aşırtma ile ryzen 5 1600,2600 dengi işlemciler takılabiliyor. Sizi pişman etmeyeceğine eminim. Ki üstünde takılı olan i7 920 işlemci de gayet güçlü bir işlemci hız aşırtma ile gayet iyi seviyelere çıkar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan x58 in gücünü anlayabilirsiniz.
Sadece anakart olan Gittigidiyor linki:Gigabyte GA-EX58-UD3R Motherboard Corei7 Socket 1366 Intel X58 ATX RAID Gigabit Ethernet SAĞLAM 2.EL Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ben olsam 1100 liraya hem anakart hem işlemci hem ram li seti alırdım.
Ekleme:
Asus SABERTOOTH X58 - x5650 Xeon - Anakart ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 932467054 hocam biraz daha bakarken bu ikiliyi buldum gerçekten çok iyi bir ikili bunu alın derim kesinlikle 6/12 bir işlemci bunun yanına 16 GB RAM ve güzel bir F/P soğutma ile çok güzel değerler alırsınız X58'in sağlam anakartlarından biri ve sağlam işlemcilerinden.

Son düzenleme:
=1.550TL

Geri
Yukarı