1000-1500 TL Mesh kasa önerisi

Hera092

Picopat
Daha fazla  
PSU olmasın içinde bana önü mesh olan kasa lazım ama işte bütçem çok yok. 1000-1500 seviyesi markası çok iyi olmasa da olur. Power Boost falan olabilir.

Antec NX360
Eğer 50 lira daha koyabilirsen MSI MAG Force R100

MSI MAG Forge M100R çok kaliteli bir ürün değil ama bu fiyata alınabilir bir model. 3 tane kontrol edilebilir RGB Fanı var. Mesh bir model serin çalışıyor. Ama fanlar öyle çok kaliteli değil.

MSI MAG Forge M100R

MSI MAG Forge M100R çok kaliteli bir ürün değil ama bu fiyata alınabilir bir model. 3 tane kontrol edilebilir RGB fanı var.

MSI MAG Forge M100R

Fiyati 1700 falandi. İyi dusmus denilebilir. Ama 1700-1800'e cikip CG DeepCool alirdim. Bu MSI kasanin ekran karti uzunlugu gercekten az. Sigmayabilir bircok ekran karti. Ozellikle 3 fanli.

@avria bu arkadaşın attığı benim attığımdan daha kaliteli bir ürün. Her iki ürünü de kullandım. MSI modelinin RGB ve kontrolcü artısı var. XPG Valor modelinin fanları ve malzemesi daha kaliteli ve daha serin çalışıyor. MSI modelinde toz filtresi yok ama XPG markasının ürününde var.

Fiyati 1700 falandi. İyi dusmus denilebilir. Ama 1700-1800'e cikip CG DeepCool alirdim. Bu MSI kasanin ekran karti uzunlugu gercekten az. Sigmayabilir bircok ekran karti. Ozellikle 3 fanli.
Azami 1500 TL bütçede alınabilir bir model. Bütçe artarsa kesinlikle tavsiye etmiyorum zaten.

Vento Bilgisayar Kasası bu ürün şuan 1199 TL. Kesinlikle stok bitmeden alın. 300-350 TL cebinizde kalır. Çok fiyatta şuan.

Son düzenleme:
@avria bu arkadaşın attığı benim attığımdan daha kaliteli bir ürün. Her iki ürünü de kullandım. MSI modelinin RGB ve kontrolcü artısı var. XPG valor modelinin fanları ve malzemesi daha kaliteli ve daha serin çalışıyor. MSI modelinde toz filtresi yok ama XPG markasının ürününde var.

Azami 1500 TL bütçede alınabilir bir model. Bütçe artarsa kesinlikle tavsiye etmiyorum zaten.

Vento Bilgisayar Kasası bu ürün şu an 1199 TL. Kesinlikle stok bitmeden alın. 300-350 TL cebinizde kalır. Çok fiyatta şu an.

Evet, cok iyi fiyatta. Alacagi kasalardan daha iyi destegi var.

Geri
Yukarı