1000-1500 TL'ye 2. el telefon önerisi

YakupAslan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
köle
Merhaba. Fotoğraf, müzik, film-dizi için kullanacağım telefon bakıyorum. Sizce bu fiyat bandında 2. el alınabilecek en iyi telefon hangisi? Depolaması da minimum 64 GB olmalı. Satan arkadaşlar varsa da iletişime geçebilir... Ben iPhone 6S düşünüyordum, ama sizlerinde fikrini almak istiyorum.

Diğer konuda mesaj olarak 1500-2000 bütçe yazmışsın. Ona istinaden Redmi Note 8, Huawei P30 Lite, Samsung Galaxy A50 bakabilirsin. Film-dizi demişsin 6S'in ekran boyutu memnun etmeyebilir.

Diğer konuda mesaj olarak 1500-2000 bütçe yazmışsın. Ona istinaden Redmi Note 8, Huawei P30 Lite, Samsung Galaxy A50 bakabilirsin. Film-dizi demişsin 6S'in ekran boyutu memnun etmeyebilir.
Hocam teşekkürler. A50 serisine hiç bakmak istemiyorum, genel olarak telefonu beğenmiyorum. Redmi olabilir. Huawei Lite sürümü olduğundan ve Google ile sorun yaşadığından biraz uzağım. Lite ve GO sürümüne sahip telefonlara güvenmiyorum. Bütçem 1500'de kalırsa ne önerirsiniz?

1500 TL' ye alınabilecek çok birşey yok ne yazık ki. Xiaomi Mi A2, Iphone 6s önerebilirim. Eğer çok temiz bulunabilirse Galaxy S7 olabilir.

Geri
Yukarı