1000-2000 TL arası klavye önerisi

Bütçe
1.000 TL - 2.000 TL

Deadz

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, konu başlığında gördüğünüz üzere 1k-2K arası klavye arıyorum. Sessiz bir klavye istiyorum o yüzden sanırım red Switch tercih etmem gerekiyor. Bilek desteği olursa çok memnun kalırım fakat ayrı olarak koyulanların kayıp rahatsız edeceğini düşünüyorum, bu sebeple mıknatıslı, tutan vs. modellerin daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Görüntüsü RGB'si güzel klavye önerilerinize açığım. Araştırmalarıma rağmen bu fiyat bandında kaliteli, uzun süre götürebilecek, RGB'li, bilek destekli, sessiz bir klavye bulamadım. Belki siz biliyorsunuzdur. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkürler. :)

Bulduğum en yakın klavye bu ama pahalı tabii. 'çok' zorunda kalırsam bunu almayı düşünüyorum. Asus 90MP01I6-B0YA00 Rog Strıx Scope Deluxe Kablolu Mekanik Rgb Oyuncu Klavyesi Fiyatları ve Özellikleri

Sistemimin çoğu parçası Aura Sync uyumlu, şart olmasa da o da bir artı olur.

Herkese merhaba, konu başlığında gördüğünüz üzere 1k-2K arası klavye arıyorum. Sessiz bir klavye istiyorum o yüzden sanırım red Switch tercih etmem gerekiyor. Bilek desteği olursa çok memnun kalırım fakat ayrı olarak koyulanların kayıp rahatsız edeceğini düşünüyorum, bu sebeple mıknatıslı, tutan vs. modellerin daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Görüntüsü RGB'si güzel klavye önerilerinize açığım. Araştırmalarıma rağmen bu fiyat bandında kaliteli, uzun süre götürebilecek, RGB'li, bilek destekli, sessiz bir klavye bulamadım. Belki siz biliyorsunuzdur. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkürler. :)

Bulduğum en yakın klavye bu ama pahalı tabii. 'çok' zorunda kalırsam bunu almayı düşünüyorum. Asus 90MP01I6-B0YA00 Rog Strıx Scope Deluxe Kablolu Mekanik Rgb Oyuncu Klavyesi Fiyatları ve Özellikleri

Bu klavyeye bakabilirsiniz,güzel klavyedir :

Kendi kullandığım kalvye 2 senedir gayet memnunum ama red switch'e alışmam 1 ay sürdü.

Logitech G G513 RGB Clicky aslında güzel 1600 TL ye var. Arkadaşımdan biliyorum gayet güzel bence. Tabi üstteki yazıları tam detaylı daha okuyamadım hocam. Sizin de biraz araştırmanız lazım.

Bu klavyeye bakabilirsiniz,güzel klavyedir :

Bu markayı hiç duymadım, tuşları turuncu switch mi?

Kendi kullandığım kalvye 2 senedir gayet memnunum ama red switch'e alışmam 1 ay sürdü.
Bunu gördüm fiyat olarak çok iyi tek eksisi rgb olmayışı sanırım. Alışmanız neden uzun sürdü?

Hocam ben de PC ye daha yeni aldım bunu 2 hafta falan oldu fena değil aslında.

Logitech G G513 RGB Clicky aslında güzel 1600 TL ye var. Arkadaşımdan biliyorum gayet güzel bence. Tabi üstteki yazıları tam detaylı daha okuyamadım hocam. Sizin de biraz araştırmanız lazım.
Sessiz klavye istiyorum da sanırım o açıdan uygun olmaz o...

Hocam ben de PC ye daha yeni aldım bunu 2 hafta falan oldu fena değil aslında.
RGB değil sanırım bu, rgb olsa düşünmeden alırım direk :D

Hocam aslında bana göre çok da sesli değil ama kişiden kişiye değişir tabi bir şey diyemem. Ve evet şu anki klavyem RGB degil maalesef hocam o yüzden onermedim
Hocam ben çok uzun zamandır leptap klavyesi kullanıyorum :D O yüzden sessize çok alıştım. Dün steelseries apex 5 hybrid blue klavyeyi denedim mağazada, çok gürültülü geldi. O da blue switch bir klavye. O yüzden sessiz switchlere bakmak zorunda hissettim kendimi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı