1000-2000 TL oyuncu klavyesi

deskone

Zeptopat
Daha fazla  
2000 TL'ye kadar bir oyuncu klavyesi alacağım. Fakat çok kararsız kaldım. Logitech Razer veya Redragon almayı düşünüyorum. Razer'i çok düşündüm farem de Razer olduğu için.

Diğer kriterler neler? RGB olmalı mı? %100 mü %80 mi %60 mı olmalı? Kablolu veya kablosuz mu olmalı? Hangi switch tercihin?

Son düzenleme:
Brown switch %100 ve %80 kablolu kablosuz fark etmez

Diğer kriterler neler? RGB olmalı mı? %100 mü %80 mi %60 mı olmalı? Kablolu veya kablosuz mu olmalı? Hangi switch tercihin?
Brown switch %100 ve %80 kablolu kablosuz fark etmez bilek desteği olması benim için öneli başka bir switch olmasında da bir problem yok razer olması güzel olur mousemde razer.

Son düzenleme:
Aklımda brown switch klavye yok ama her türlü önerileceğini bildiğim için şimdiden şunu önerebilirim.
XPG Summoner
Youtubede bir video gördüm yazılımında bir problem olduğundan dolayı tuş basmama sorunu yaşanıyormuş linki bırakıyorum buraya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yorumlarında yazıyor.

Youtubede bir video gördüm yazılımında bir problem olduğundan dolayı tuş basmama sorunu yaşanıyormuş linki bırakıyorum buraya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yorumlarında yazıyor.
Tam 2 yıl önce yüklenmiş, gitgide sorunları azaltılıyor ama halen tam çözüm bulunabilmiş değil. Yazılımını yüklemeseniz de olur. 1500 civarında bu kalitede ürün bulmanız zor olur. Cherry MX switch kullanıyor, alüminyum kasa, RGB, ses tekerleği ve bilek desteği var.

Tam 2 yıl önce yüklenmiş, gitgide sorunları azaltılıyor ama halen tam çözüm bulunabilmiş değil. Yazılımını yüklemeseniz de olur. 1500 civarında bu kalitede ürün bulmanız zor olur. Cherry MX switch kullanıyor, alüminyum kasa, RGB, ses tekerleği ve bilek desteği var.
Full rgb değilmi her tuş ayrı ayrı farklı renkler atanabiliyor?

Geri
Yukarı