1000 liraya sistem

MSI H81P-33
G3258
4 GB GSKILL
CMP 350 500w Kasa-PSU
Sapphire R7 260x
Toplam 1083 TL ediyor. Eğer fazla gelirse ekran kartını R7 240 yapabilirsiniz...

Hadi kardeşim burda herkesin önünde bana 1.000 TL'ye sistem kur. En düşük ayarlarda bile GTA 5 ve BF 3-4 oynatsın. Kasmadan. Gelip senin elini öpecem abi sen neymişsin ya dehaymışsın diyerek. Çok bir şey biliyor sanmayın kendinizi. Yanlış yönlendirmeymiş :D Güldüm.. O 1.000 TL'lik bilgisayarda google chrome'a girip dizi zor izlersin. Bir şey bilip bilmeden konuşma burda. Çocuk yazık laf sokacam sandı tövbe tövbe sabah sabah :D

Adamım 1. uslübuna dikkat et.
2.Bende kendi fikrimi beyan ettim. Eleştiri olarak nasıl algıladın bunu bilmiyorum. Yukarıda Gta V geçmiyor Gta IV demiş arkadaş. Yani 1000 tlye çok rahat o oyunu çalıştıracak sistem kurulur. Sanal ortamda tanımadığınız insanlarla 'çocuk vesaire şeklinde' aşağılayıcı ibareler kullanmazsanız sevinirim. Klavyenin verdiği güçle hareket eden insanlar sosyal hayatta silik oluyor genelde bunun yansımasını rica ediyorum bu ortamda yapmayınız. Tekrardan iyi forumlar.

Adamım 1. uslübuna dikkat et.
2.Bende kendi fikrimi beyan ettim. Eleştiri olarak nasıl algıladın bunu bilmiyorum. Yukarıda Gta V geçmiyor Gta IV demiş arkadaş. Yani 1000 tlye çok rahat o oyunu çalıştıracak sistem kurulur. Sanal ortamda tanımadığınız insanlarla 'çocuk vesaire şeklinde' aşağılayıcı ibareler kullanmazsanız sevinirim. Klavyenin verdiği güçle hareket eden insanlar sosyal hayatta silik oluyor genelde bunun yansımasını rica ediyorum bu ortamda yapmayınız. Tekrardan iyi forumlar.

Öncelikle sinirli anıma denk geldin, uslub için kusura bakma bu bir. Kendi fikrini falan beyan etmedin. Kendi çapında "insanları yanlış bilgilendirme" diyerek beni ezmeye çalıştın. Keşke eleştiri olsa. Zaten sinirli olan anımda, benim daha da çok sinirlenmeme sebep oldu bu. GTA IV hakkında bilgin yok sanırım, daha fazla optimizasyon sorunu olan bir oyun. Sistemlerin kaldırması daha zor yani. Tanımıyorum evet, resme bakmam çocuk damgasını vurmam için yeterli oldu. Tabii sen olduğunu varsayıyorum. Değilsen de damga için kusuruma bakma. Klavyenin verdiği güçle Allah'a şükürler olsun hareket etmeme gerek yok, bilmem kendimi anlatabildim mi sana. Eğer zaten bir sıkıntın varsa, burdan insanların önünde klavye falan laf sokmak yerine özelden mesaj atarsın. Onun dışında; evet haklısın sosyal medyada insanları ezmeye çalışan insanların hayatta silik oldukları doğru. Bu benim hatam olmuş dediğim gibi sinirli anıma denk geldi. Sert cevap verdim. Ancak zaten sana sosyal hayatımın nasıl olduğunu anlatmak veya sosyal hayatım hakkında bilgi vermek gibi bir ihtiyacım veya sebebim de yok. Gerekte yok zaten. Bu mesajı cevaplayarak bile seviyene düşüyorum. Ha bu arada unutmadan; kendi çapında sosyal medyadan klavye, sosyal hayat vs. insanlara laf ederek/cevap vererek kendinizi üstün gösterme çabanıza ne deniyor? Sosyal hayatı çok aşırı geniş, süper olan insan modeli sanırım. Heralde insanlar yolda yürürken sizden imza falan istiyorlardır. İyi forumlar tekrardan.

Kardeşim GTX 960 CS:GO 4K Ultra ortalama 150 FPS de açıyor. CS:GO ya bakıp sistem alırsan çok yanarsın. Aynı videoda BF4 low testi var ortalama 20-25 fps açıyor sen bu sistemle oyun mu oynayacaksın. PS3 yada Xbox 360 görüntü kalitesi biraz kötü olsa da şimdiye kadar onlar için optimize edilmiş tonlarca oyun var. Hepsini 30 fps sabit şekilde oynayabilirsin. Onlara ek exclusiveler için bile alan var. 1300 TL altına sistem alınmasını tavsiye etmiyorum.
DirectX 12 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey bu yazıyı okumanız yeterli diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı