1000 TL 2x8 GB RAM önerisi

Batuhan0088

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Uygun fiyatlı bir sistem topluyorum. 8+8 RAM ihtiyacım var. Şu an kafama yatan bu ürün oldu. Daha uyguna bulma şansım var mıdır? Bütçem 1000 TL civarıdır.

Uygun fiyatlı bir sistem topluyorum. 8+8 RAM ihtiyacım var. Şu an kafama yatan bu ürün oldu. Daha uyguna bulma şansım var mıdır? Bütçem 1000 TL civarıdır.

Bu modelin çok çakması var aldıktan sonra kontrol edin orijinal mi değil mi diye.

Bu modelin çok çakması var aldıktan sonra kontrol edin orijinal mi değil mi diye.

Bu ikisine bakabilirsin fiyat olarak fazla gelebilir ama iyi modeller.

Satıcı: MediaMarkt

Ben genel olarak söyledim o modelin çakması çok diye. MediaMarkt'tan almak zorunda değilsiniz sonuç olarak.

Bu ikisine bakabilirsin fiyat olarak fazla gelebilir ama iyi modeller.

Ben genel olarak söyledim o modelin çakması çok diye. MediaMarkt'tan almak zorunda değilsiniz sonuç olarak.
Fiyatları yüksek, daha uygun bir model bakıyorum. Bütçem 1000 TL'di. Şu an 1300 TL çıktım. Düşürmeye çalışıyorum.

650 TL en uygun mediamarkt görünüyor. Daha aşağı bulamazsam eğer bu modeli sipariş vereceğim.
Yine de gskill çok daha iyi derseniz onu da alabilirim.

Fiyatları yüksek, daha uygun bir model bakıyorum. Bütçem 1000 TL'di. Şu an 1300 TL çıktım. Düşürmeye çalışıyorum.

650 TL en uygun MediaMarkt görünüyor. Daha aşağı bulamazsam eğer bu modeli sipariş vereceğim.
Yine de G.Skill çok daha iyi derseniz onu da alabilirim.

Attığım Kingston daha iyi çünkü 3600 MHz. Anakartın ve işlemcin destekliyorsa alabilirsin 300 lira için değer.

Geri
Yukarı