1000 TL %60 klavye önerisi

200TL bütçeye koy bunu al kafan rahat olsun güle güle kullan mükemmel indirimi var pişman olmazsın.

200TL bütçeye koy bunu al kafan rahat olsun güle güle kullan mükemmel indirimi var pişman olmazsın.

Bu klavyenin genel olarak yorumları çok kötü ben de almayı düşünüyorum ama güven vermiyor.

AliExpress'te mekanik %60 satılıyor. Onların sesleri çok iyi Önerim bu tarz YT kanallarının altında ürün linkleri oluyor. Vainsz diye Valorant oynayan eleman var. Klavyeleri ile video atmış ona göre kendinize uyan sese göre satın alabilirsiniz.

Bu klavyenin genel olarak yorumları çok kötü ben de almayı düşünüyorum ama güven vermiyor.

Ben kullanıyorum uzun zamandır birkaç arkadaşımda aldı benimle beraber gayet memnunlar ve yıllardır bildiğim ekipmanlar arasındalar kendileri.

Ben kullanıyorum uzun zamandır birkaç arkadaşımda aldı benimle beraber gayet memnunlar ve yıllardır bildiğim ekipmanlar arasındalar kendileri.

Demek istediği %60 küçültülmüş yani numpadi multimedyası olmayan mekanik klavyelerden istiyor.

- Apex 3 TKL var bende. İyi gayet.

Yeni konular

Geri
Yukarı