1000 TL basketbol ayakkabısı önerisi

RoqqoT

Decapat
Normalde 750TL'ye Tarmak'ın SE500 modelini alacaktım fakat 200TL zam gelip 950TL olduğunu görünce kafamda soru işaretleri oluştu. Nike gibi markaların 1000TL bandında daha iyi basket ayakkabısı var mıdır? Pozisyonum pivot.

Biraz modellere baktıktan sonra Kyrie Flytrap 5 ve LeBron Witness 6 modelini buldum. İkisi de çok hoşuma gitti, sanırım bunlardan birini alacağım. Sizce nasıldır?

Biraz modellere baktıktan sonra kyrie flytrap 5 ve lebron witness 6 modelini buldum. İkisi de çok hoşuma gitti, sanırım bunlardan birini alacağım. Sizce nasıldır?

Kyrie'yi tavsiye etmem LeBron giymediğim için bir şey diyemem ama giyenler bayağı iyi olduğunu söylüyor.

Kyrie'yi tavsiye etmem LeBron giymediğim için bir şey diyemem ama giyenler bayağı iyi olduğunu söylüyor.
Kyrie'yi eleyip LeBron Witness 6 alacaktım fakat KD Trey 5 IX modelini gördüm. Şimdi Witness 6 ile KD Trey 5 IX arasında kaldım. Sizce hangisi?

İlk defa bu kadar kararsız kaldım inanın bana hangisini seçtirirsem yanlış olacağını düşünüyorum .size kalmış.

İlk defa bu kadar kararsız kaldım inanın bana hangisini seçtirirsem yanlış olacağını düşünüyorum .size kalmış.
Desteğiniz için teşekkürler sizin gibi ben de çok kararsız kaldım 6 tane ayakkabı var aklımda şuan hangisini alsam bilemiyorum sanırım hepsini tek tek giyip ona göre alacağım.

Desteğiniz için teşekkürler sizin gibi ben de çok kararsız kaldım 6 tane ayakkabı var aklımda şu an hangisini alsam bilemiyorum sanırım hepsini tek tek giyip ona göre alacağım.

Ha, evet mümkünse öyle yapın tavsiyem biçimi kaba duran ayakkabılardan uzak durun. Rahatlık önemli ve ek olarak yastıklaması. Pivot olmanızdan kaynaklı olarak çok zıplayacaksınız ve her zıpladığınızda yere rahat bir iniş gerekiyor. Yere tutuşa değinmiyorum 1200 lirayı veriyorsunuz zaten iyi bir yere tutuş vardır ama siz ona da dikkat edin ne olur ne olmaz.

Kyrie'yi eleyip LeBron Witness 6 alacaktım fakat KD Trey 5 IX modelini gördüm. Şimdi Witness 6 ile KD Trey 5 IX arasında kaldım. Sizce hangisi?
hocam selam bende witness 6 almayı düşünüyorum ama çok arada kaldım siz hangi ayakkabıyı ne kadara aldınız acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…