1000 TL bilek destekli mekanik klavye önerisi

SalvaDorasit

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1000TL civarında bilek desteği olan mekanik klavye istiyorum. Bilek desteği olması şart. Switch'li olursa güzel olur. Abimde Lenovo Legion K500 var, klavye çok hoşuma gitti ama tuşları bana çok sert geldi ve bileklerim kas yaptı :D Tuşları bu kadar sert olmasaydı anında alırdım. Fiyat performans kullandığınız ya da bildiğiniz klavyeleri paylaşırsanız çok sevinirim.

Dışında pek bir seçenek olduğunu düşünmüyorum şahsen, Gamepower çok kaliteli değil fakat Everest, Rampage gibi markalardan iyidir diye düşünüyorum.

Stealth 03 zamanında uygundu stoklarda yok şu an ara ara bakabilirsiniz fiyatı kaç olur bilemem.
1000 TL mekanik klavye için çok düşük bir bütçe artık eskisi gibi değil sağlam klavyeler 1600-2000 TL'den başlıyor hocam.

Dışında pek bir seçenek olduğunu düşünmüyorum şahsen, Gamepower çok kaliteli değil fakat Everest, Rampage gibi markalardan iyidir diye düşünüyorum.

Stealth 03 zamanında uygundu stoklarda yok şu an ara ara bakabilirsiniz fiyatı kaç olur bilemem.
1000 TL mekanik klavye için çok düşük bir bütçe artık eskisi gibi değil sağlam klavyeler 1600-2000 TL'den başlıyor hocam.

Hocam 2.el de alabilirim. Asıl fiyatı 2000 TL olan klavyeler 1000 1500 arasına bulabilirsem güzel olur. Şu anda tam 1350 TL param var.

Tavsiye ederim o halde bütçene uygun, görüp kozmetiğine bakıp ya da Param Güvende ile alıp beğenmezsen iade edebilirsin. Kullandığım klavyedir.

İsmini duymuştum çok güzel olduğunu söylüyorlar. Ama Legion K500 de red switchmiş ve tuşlar yorucu ve o klavyede red Switch. Benim asıl klavyem membran. Tuş hissiyatı Legion ile aynı mıdır?
Yoksa banamı öyle geldi.

İsmini duymuştum çok güzel olduğunu söylüyorlar. Ama Legion K500 de red switchmiş ve tuşlar yorucu ve o klavyede red Switch. Benim asıl klavyem membran. Tuş hissiyatı Legion ile aynı mıdır?
Yoksa banamı öyle geldi.

Legion K500 hiç görmedim hocam ama asla yorucu değil, tuşlara tam basmıyorsunuz zaten red Switch'de yarısı kadar bassanız algılıyor avantajı budur.

Legion K500 hiç görmedim hocam ama asla yorucu değil, tuşlara tam basmıyorsunuz zaten red Switch'de yarısı kadar bassanız algılıyor avantajı budur.

Evet denedim harbidende yarım basınca yazıyor. Bir de ses tekerleği varmış süper hemen Summoner arayışına girdim.

Evet denedim harbidende yarım basınca yazıyor. Bir de ses tekerleği varmış süper hemen Summoner arayışına girdim.
Evet ses tekerleğine alıştım bende artık tekerleksiz klavye kullanamam :D
Arayışa girin hocam attığımda uygun gibi, iade etme şansınız var dediğim gibi bir şey kaybetmezsiniz alın.

Geri
Yukarı