1000 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar, bu civarda kulak üstü kablosuz kulaklık arıyorum. Var mı bir öneriniz?
Ne yapacaksınız bu kulaklık ile?

Hocam ne yapacağını bilmeden nasıl öneriyorsunuz telepati yeteneğiniz varsa bize de öğretin.

Ne yapacaksınız bu kulaklık ile?

Hocam ne yapacağını bilmeden nasıl öneriyorsunuz telepati yeteneğiniz varsa bize de öğretin.
Ne yapabilir ki? Roket yollamayacak. 1000 TL bütçeyle kafa üstü bluetooth kulaklık istemiş, beğendiğim modelleri attım, zaten çok fazla model de yok, kendisi araştırır artık :)

Çalışırken kullanacağım. Oyun cok fazla oynamam. Müzik dinlemek ve telefonla konusmak için kullanacağım yani genel olarak.

Müzik dediğiniz anda aklıma gelen kulaklık şuan kulağımda bass bossted özelliği ile basslar uçuyor eğer bilgisayarınızda mikrofon yoksa kulaklığın mikronu bilgisayarda çalışmıyor haberiniz olsun paranın üstü ile mikrofon alabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, bu civarda kulak üstü kablosuz kulaklık arıyorum. Var mı bir öneriniz?

Eğer kulak içi düşünürsen

Şiddetle tavsiyemdir. Buds Air2 modelini de kullanıp çok memnun kalmış biri olarak buds Air3 gerçekten muazzam. Müzik kalitesini hissettirme ve gürültü engelleyici özelliği gerçekten harika. Kulaklığı takınca dış dünyadan tamamen izole olmuş hissi veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı