1000 TL Bütçe Kasa Önerisi

CanSaribal

Kilopat
Ekran kartım RTX2060. Bildiğim kadarıyla 29.99 cm. Kasamda istediğim yegane özellik 3, 4 hatta 5 HDD yuvası olması ve 1 veya 2 DVD-RW girişi olması. Kablolama kolaylığından bahsetmeye gerek yok zaten 😃 Eğer PSU ile birlikteyse bütçenin üzerinde de öneriler alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Yeni nesil kasalarda o kadar HDD yuvası görmedim CD RW artık yok oldu gibi bir şey zaten. Full Tower bir kasa almanız lazım ama bütçe düşük kalıyor bu sefer. İkinci el Cooler Master Cosmos bakabilirsiniz.

Yeni nesil kasalarda o kadar HDD yuvası görmedim CD RW artık yok oldu gibi bir şey zaten. Full Tower bir kasa almanız lazım ama bütçe düşük kalıyor bu sefer. İkinci el Cooler Master Cosmos bakabilirsiniz.

Nefret ettiğim kısım da o zaten. 1 tane HDD yuvası, 2 tane SSD yuvası koyup geçiyorlar. Kasamda HDD yuvalarına ihtiyacım var ve ihtiyaçlarımı karşılayan doğru düzgün bir kasa bulamıyorum. Tek yaptıkları 8, 9 fan yuvalı kasalar yapıp RGB kasalar satmaları. Şu anki kasamda takılı 3 adet, 2' şer TB HDD' i yeni kasama takamayacaksam ne yapacağım ben?

Aklıma bir tek Corsair 400R geliyor. Kasa gibi kasa. 6 HDD yuvası, 4 DVD yuvası.

Çünki gerek duyulmuyor hocam. Şu an en çok kullanılan sistem : 1TB HDD ve 128-250GB SSD.
Yani 2 tane yuvaya ihtiyaç duyuluyor.

250GB SSD+1TB HDD kullanıyorum bilgisayarımda. 20tb verimi kasanın dışarısında tutuyorum. Sonuçta disklerin bilgisayar açıkken sürekli çalışması güzel bir şey değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı