1000 TL Civarı kulaklık Önerisi

Bütçe
900-1200

Darthlon

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 1000 TL civarı ama ne kadar az o kadar iyi, kafamda HyperX Cloud Revolver S var şöyle. Sizce Arctis 5 (2019 olmayan)'a göre nasıldır. Eski kulaklığım Arctis 5 idi sattım (hataydı), şu an Gamepower Warlord var. Şu ankinin mikrofonundan ve kablo boyundan memnun değilim. O yüzden daha iyi bir şeye geçmeyi düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçem 1000 TL civarı ama ne kadar az o kadar iyi, kafamda HyperX Cloud Revolver S var şöyle. Sizce Arctis 5 (2019 olmayan)'a göre nasıldır. Eski kulaklığım Arctis 5 idi sattım (hataydı), şu an Gamepower Warlord var. Şu ankinin mikrofonundan ve kablo boyundan memnun değilim. O yüzden daha iyi bir şeye geçmeyi düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
https://www.hepsiburada.com/razer-k...lakligi-yesil-p-HBV00000IWKNG?magaza=Webdenal bundan butun mobil e-sporcularda var bak derim

Eğer anakartınız iyi ise ve bütçe arttırabilirseniz:

Kablolu olarak.

Kablosuz olarak ise

@xiaoMizahşör eski konuları hortlatıp yardım istemek yerine lütfen konu aç oradan yardımcı olalım sana da.

Razer Kraken de siteler ve renk arası baya fiyat farkı varmış ilginç, bu arada Cloud Revolver S iyi değil mi zamanında araştırmıştım iyi duruyordu.

Bulabilirsen Logitech G PRO X al. Eğer bulursanız diğerlerini sallayın, bu en iyisi:)

Bütçem 1000 TL civarı ama ne kadar az o kadar iyi, kafamda HyperX Cloud revolver s var şöyle. Sizce Arctis 5 (2019 olmayan)'a göre nasıldır. Eski kulaklığım Arctis 5 idi sattım (hataydı), şu an Gamepower Warlord var. Şu ankinin mikrofonundan ve kablo boyundan memnun değilim. O yüzden daha iyi bir şeye geçmeyi düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

O bütçedeki en iyi tercih HyperX Cloud Alpha S olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı