1000 TL civarı mikrofonlu kulaklık önerisi

Bütçe artar mı?

O civarlara çıkarım gibi önerebileceğiniz bir kulaklıksa, oyun ve video için kullanacağım

O civarlara çıkarım gibi önerebileceğiniz bir kulaklıksa, oyun ve video için kullanacağım.

Daha dün elime ulaştı, mikrofonu çok güzel. Ses kalitesi de ilkten böyle bir boğuk gibi geldi, sonradan alıştım. 7.1'i rezalet, sanal 7.1 var ve çok kötü geldi bana. Kısaca kulaklık rahat ve oyunlarda ses kasma konusunda gayet başarılı olduğunu düşünüyorum, müzik konusunda da üzmez.

O civarlara çıkıyorsan kesinlike V2X.

Sormak istediğin bir şey veya yapmamı istediğin bir test varsa yaparım.

Daha dün elime ulaştı, mikrofonu çok güzel. Ses kalitesi de ilkten böyle bir boğuk gibi geldi, sonradan alıştım. 7.1'i rezalet, sanal 7.1 var ve çok kötü geldi bana. Kısaca kulaklık rahat ve oyunlarda ses kasma konusunda gayet başarılı olduğunu düşünüyorum, müzik konusunda da üzmez.

O civarlara çıkıyorsan kesinlike V2X.

Sormak istediğin bir şey veya yapmamı istediğin bir test varsa yaparım.
Teşekkürler 7.1 özelliğini kullanacağımı sanmıyorum FPS oyunları oynuyorum genelde mikrofon ve ses kalitesini iyiyse yeterli aslında benim için.Uzun süreli tasarım işi yapıyorum rahat bı kulaklık mi ?

Müzik ve filmlerde gayet güzel oyunlar içinse rekabetçi oyunlara uygun bir kulaklıtesekkurler
Teşekkürler

Teşekkürler 7.1 özelliğini kullanacağımı sanmıyorum FPS oyunları oynuyorum genelde mikrofon ve ses kalitesini iyiyse yeterli aslında benim için. Uzun süreli tasarım işi yapıyorum rahat bir kulaklık mi?

Teşekkürler.

Hocam kulaklık cidden rahat. Kulaklıkta yapabileceğiniz genişlik ayarları sıkı değil, her kafaya uyan bir kulaklık. Bu arada gözlük kullanıyor musunuz? Ben normalde gözlük kullanıyorum ama bu kulaklığı takarken maalesef çıkartıyorum çünkü kulaklıarımı ağrıtıyor gözlük ile birlikte.

Geri
Yukarı