1000 TL civarı modem önerisi

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba. Bir arkadaşım modem alacak. VDS olacak şekilde. VDS mi ne destekliyormuş onun evi galiba. Bütçesi 1000 TL civarı geçmese 1000 TL'yi iyi olur diyor. Ben de çok anlamam size sorayım dedim.

Zyxel hem Fiber router hem VDSL modem. RJ-45 ve RJ-11 portu var. Olası fiber hat çekilme durumunda da kullanabilir. Onun dışında WAN portu olmaması dezavantajı göz ardı edilirse daha performanslı ve yenilikçi arayüz ile yazılım için Keenetic olan daha iyi.

Hocam bence parasına değer ama 400TL az para değil.
Onun dışında parası düşük olduğu için Tenda V12 de olabilir.

(yapay zekaya sordum)

Size önerim, Asus RT-AC66U B1 AC1750 kablosuz yönlendirici/modem olacaktır. Bu modem, 1000 TL civarında bir fiyatla satılmaktadır ve oldukça güçlü bir kablosuz sinyal, hızlı bağlantılar ve zengin özellikler sunar.

Asus RT-AC66U B1 AC1750, 802.11ac teknolojisi ile donatılmış ve 1750Mbps hızlarında kablosuz bağlantı sunar. Ayrıca, çift bantlı (2.4GHz ve 5GHz) Wi-Fi, 4 adet Gigabit Ethernet bağlantı noktası, 1 USB 2.0 bağlantı noktası ve 1 USB 3.0 bağlantı noktası gibi özelliklerle birlikte gelir. Bu modem, 1.000 metrekarelik bir ev için yeterli kapsama alanı sunar.

Asus RT-AC66U B1 AC1750 ayrıca, Akıllı QoS özelliği ile internet trafiğini yönetir ve en iyi performansı elde etmek için bağlantıları optimize eder. Ayrıca, ASUSWRT web arayüzü sayesinde kullanımı kolay ve özelleştirilebilir bir şekilde ayarlanabilir.

Bu nedenlerden dolayı, Asus RT-AC66U B1 AC1750 modem önerimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı