1000 TL Dareu EK75 klavye alınır mı?

Gök_Deniz

Hectopat

Klavye bu arkadaşlar, bu siteden daha önce alışveriş yapan oldu mu, güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir site.

@Motionless IN White daha yeni aldı dün geldi güzel olduğunu söylüyordu. Gerisini kendisi anlatsın.

Klavyeden fazlasıyla memnunum. Gün olarak çok uzun olmayabiliir ama saat bakımından 30 saat boyunca kullandım ve fazlasıyla memnun kaldım. Gerek malzeme kalitesi gerekse switchin basım hissiyatı ve tok sesi olsun aşırı şekilde tatmin ediyor. İnsan sürekli yazmak istiyor öyle güzel bir sesi var.

Hatta eğer sesini merak ederseniz buraya ekleyeyim dinleyin. Az çok fikir edinirsiniz.

Klavyenin sesi

Klavyeden fazlasıyla memnunum. Gün olarak çok uzun olmayabiliir ama saat bakımından 30 saat boyunca kullandım ve fazlasıyla memnun kaldım. Gerek malzeme kalitesi gerekse switchin basım hissiyatı ve tok sesi olsun aşırı şekilde tatmin ediyor. İnsan sürekli yazmak istiyor öyle güzel bir sesi var.

Hatta eğer sesini merak ederseniz buraya ekleyeyim dinleyin. Az çok fikir edinirsiniz.

Klavyenin sesi
Teşekkür ederim.

Klavyenin sesi
Merhaba klavye bana ulaştı. Bu klavyenin içinden çikan aparatla switchlerini degistirebiliyo muyuz ? Custom icin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı