1000 TL ekran kartı tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle, 7 yıl önce topladığım bilgisayarı kullanmaya devam ediyorum.
İşlemcim: AMD FX X6 3.9GHz
Anakartım: ASUS M5A97 r2.0
8 GB DDR3 RAM.
7 yıldır memnun şekilde kullanıyordum ekran kartımın ömrü tükendi. ASUS GTX750 2 GB 256 Bit ekran kartım vardı. LoL ve Valorant oynuyorum. Çok fazla beklentim olmadığı için çok fazla para vermek istemiyorum. Mining işinden dolayı 2. el almaktan çekiniyorum. Maalesef 3 ay önceki konulardan sonra fiyatlar 2-3 katına çıktığı için yeni konu açmak zorunda kaldım.
Bunu gördüm ama fikirlere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar öncelikle, 7 yıl önce topladığım bilgisayarı kullanmaya devam ediyorum.
İşlemcim: AMD FX X6 3.9GHz
Anakartım: ASUS M5A97 r2.0
8 GB DDR3 RAM.
7 yıldır memnun şekilde kullanıyordum ekran kartımın ömrü tükendi. ASUS GTX750 2 GB 256 Bit ekran kartım vardı. LoL ve Valorant oynuyorum. Çok fazla beklentim olmadığı için çok fazla para vermek istemiyorum. Mining işinden dolayı 2. el almaktan çekiniyorum. Maalesef 3 ay önceki konulardan sonra fiyatlar 2-3 katına çıktığı için yeni konu açmak zorunda kaldım.
Bunu gördüm ama fikirlere açığım.
Hocam RX550 olur belki RX560'da olabilir.

GT1030 ve RX 550 pişmanlıktır, ikinci el alım satım konusunda nelere dikkat etmeliyiz, diye araştırıp ikinci el seni daha fazla tatmin edebilecek GTX 960 2G vardır mesela GTX 1050 ile aynı performansı veren ama yine de seçim senin benden demesi.

Geri
Yukarı