1000 TL Elektro Gitar Önerisi

SX sst62 modelinden metal tonları bekleme. Rock, Blues, Metal çalmak istiyorum hiçbirinden vazgeçemem diyorsan eğer :) sana önerim H-S-H manyetik dizilimli bir gitar tercih etmen. Bunu göz önünde bulunduraraktan bulabilirsen eğer İbanez RG serisine bir göz atabilirsin. 2. el piyasası cep yakıyor gerçekten.

SX sst62 modelinden metal tonları bekleme. Rock, Blues, Metal çalmak istiyorum hiçbirinden vazgeçemem diyorsan eğer :) sana önerim H-S-H manyetik dizilimli bir gitar tercih etmen. Bunu göz önünde bulunduraraktan bulabilirsen eğer İbanez RG serisine bir göz atabilirsin. 2. el piyasası cep yakıyor gerçekten.

metalden daha çok alternatif rock grunge çalacağım fakat distortionla elde edebildiğim tonla çalacağım metal müzikten de zevk alacağımı düşünüyorum.ki ben klasik gitarla crazy train çalıp zevk alabilmiş birisiyim ucuz bir strat beni hayli hayli karşılar😄 1000tl ye orta halli bir ibanez rg bulabilir miyim 2.el ?

1000 TL'ye zor açıkçası ama bir süre araştırırsanız denk gelebilir. Son çare olarak SX düşünün onuda hesaba katmamın sebebi deneyip beğenmiş olmanız. Sonuçta kişisel zevklerde devreye giriyor bu tür seçimlerde.

1000 TL'ye zor açıkçası ama bir süre araştırırsanız denk gelebilir. Son çare olarak SX düşünün onuda hesaba katmamın sebebi deneyip beğenmiş olmanız. Sonuçta kişisel zevklerde devreye giriyor bu tür seçimlerde.
ilerleyen zamanlarda köprü manyetiğini seymour duncan hot rails ile değiştirip metal tonu konusunda daha iyi bir verim alınabilir mi?

Mevcut durumundan daha sert tonlar elde edebilirsin ama iyi mi olur kötü mü olur bilemem. Ayrıca manyetiğin fiyatı gitarın fiyatıyla hemen hemen aynı yani gereksiz bir yükseltme olur. Sonuçtan memnun olmayabilirsin.

Mevcut durumundan daha sert tonlar elde edebilirsin ama iyi mi olur kötü mü olur bilemem. Ayrıca manyetiğin fiyatı gitarın fiyatıyla hemen hemen aynı yani gereksiz bir yükseltme olur. Sonuçtan memnun olmayabilirsin.
haklısınız o zaman blackstar id core 10 ve sx ile kendimi idare edeceğim. teşekkürler 🙂
@Dutchman hocam sizin de fikrinizi alabilir miyim sx gitar denemişliğiniz var mıdır hiç?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı