1000 TL fare önerisi

Bütçe
1000 TL

Lightning Gerald

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. En fazla 1000 TL'lik bir mouse önerisine ihtiyacım var. Güzel uzun ömürlü bir mouse gerek genelde palm şeklinde kullanıyorum. Şu anda aklımda Razer Viper 8 KHz var ama her türlü öneriye açığım. Herhangi bir marka tercihim de yok fark etmez yani kaliteli olsun yeter. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Aklınızdaki mouse alabileceğiniz en mantıklı mouse. Kablosuz isterseniz M600S alınabilir. Elinizin ölçüsünü girmemişsiniz ama eliniz fazla küçük değilse Viper 8KHz palm grip için güzel bir tercih. 8K'da kullanamasanız da mouse fiyatına ve muadillerine göre daha üst seviyede. Baktınız oyun kasıyor 1000Hz'e çekersiniz, belki daha üstünü de deneyebilirsiniz.

Aklınızdaki mouse alabileceğiniz en mantıklı mouse. Kablosuz isterseniz M600S alınabilir. Elinizin ölçüsünü girmemişsiniz ama eliniz fazla küçük değilse Viper 8KHz palm grip için güzel bir tercih. 8K'da kullanamasanız da mouse fiyatına ve muadillerine göre daha üst seviyede. Baktınız oyun kasıyor 1000Hz'e çekersiniz, belki daha üstünü de deneyebilirsiniz.
Kablosuz ya da kablolu çok farketmiyor ama kablolular hem gecikme süresi olarak hem de fiyat olarak daha avantajlı gibi geldi onun için kablolu model seçtim. Elimin ölçüsünü tam bilmiyorum ama normalden biraz daha büyük yani viper 8khz için palm grip yapabilirim diye düşündüm. 8khz için de bende R5 3600 işlemci var o yeterli demişler internette ama dediğiniz gibi kasarsa elbet hz düşürürüm. Onun dışında deathadder v2 veya basilisk v3 gibi modeller hakkında ne düşünüyorsunuz viper daha mı iyidir. Cevap için teşekkürler

Kablosuz ya da kablolu çok farketmiyor ama kablolular hem gecikme süresi olarak hem de fiyat olarak daha avantajlı gibi geldi onun için kablolu model seçtim. Elimin ölçüsünü tam bilmiyorum ama normalden biraz daha büyük yani viper 8khz için palm grip yapabilirim diye düşündüm. 8khz için de bende R5 3600 işlemci var o yeterli demişler internette ama dediğiniz gibi kasarsa elbet hz düşürürüm. Onun dışında deathadder v2 veya basilisk v3 gibi modeller hakkında ne düşünüyorsunuz viper daha mı iyidir. Cevap için teşekkürler
Viper 8KHz daha iyi. DA V2'nin şu anki fiyatı abartı. Basilisk V3 alınabilir fakat büyük ve ağır bir mouse. Ağırlıktan kaybediyor. Ayrıca gecikme konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Yaşayacağınız tek eksi kablolu olarak alabileceğiniz mouse'lara göre daha kötü özelliklere sahip olması olur.

Son düzenleme:
Viper 8KHz daha iyi. Da v2'nin şu anki fiyatı abartı. Basilisk V3 alınabilir fakat büyük ve ağır bir mouse. Ağırlıktan kaybediyor. Ayrıca gecikme konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Yaşayacağınız tek eksi kablolu olarak alabileceğiniz Mouse'lara göre daha kötü özelliklere sahip olması olur.

Anladım yani bu bütçeye en iyi seçenek bu. Benim için kablosuz olması özellikten taviz verecek kadar önemli değil zaten tek PC de sabit kullanacağım onda da kablo toplamak için yerim var yani kablosuz olması tabii ki daha iyi ancak özelliklerinin iyi olması daha önemli yardımınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı