1000 TL ikinci el telefon önerisi

radyoaktif

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. 1000 TL'ye sıfır almaktansa, aynı bütçe ile 2. el piyasasında temiz ve daha üst sınıf bir telefon arayışındayım.

Bugüne kadar neredeyse tüm elektronik ürünlerimi ikinci el aldığım ve kısmetime hiç birinde de sorun yaşamayıp tam aksine f/p olarak çok kara girdiğim için aynı yolu, alacağım telefon için de izlemek istiyorum.

Siz, sıfırı ortalama 1500-1800TL arası olan aklınızda ki telefon modellerini söylerseniz ben onun 1000 TL civarına temiz bir ikinci elini aramaya başlarım. Zira benim için azımsanmayacak kadar çok olan 1000 TL'yi, ikinci el bir telefona bağlayınca insan cesaret edip araştırmadan alamıyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar cevap için teşekkürler. Bazı sebeplerden dolayı fikrimi kısmen değiştirdim gibi. Zira sırf cebimden nakit çıkmasın diye Bimeks'in Bi imza ve Vatan'ın Odeabank kapmanyaları ile taksitli şekilde telefon alma durumum olduğundan Vatan ve Bimeks'de 1100TL'ye Asus Zenfone 2 32GB almayı düşünüyordum lakin 2. el garantili bir şekilde de 700-800TL arası satılıyor. Sizce ne yapmalıyım zira çok kararsız kaldım?

Bu telefona şu anda 1100TL verilir mi? Yoksa 2. el nakit olarak 700-800TL arasına gene İstanbul içinden gidip almak daha mantıklı mı?

Bence sıfır telefon almayın. İkinci el temiz garantili alın. Mesela ben bugün garantili ikinci el Xperia Z3 Plus aldım ve 1000 lira ödedim. Neden sıfırına 2000 lira vereyim ki. Ayıca 1000 liraya daha güzel telefonlar var. İkinci el G4, Note 4, S6 ve Z3 - Z3 + bulabilirsiniz. Asus plastik ve görünüşü hoş değil. İlgilenirseniz 500 liraya Meizu Mx 4 Pro var. Pasaport kaydı gerektiriyor. Kelepir bir ilan. Ona da bir bakın derim. Ikinci el Gri Meizu MX4 Pro Cep Telefonu sahibinden.com'da - 311163425

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı