1000 TL ile yapılabilecek tatil önerisi

SHOCK00

Hectopat
Daha fazla  
Öğrenci olduğum için bütçe biraz düşük ailem olmadan gideceğim ilk tatil olacağı için ücret hakkında bir fikrim yok rica ederim boş mesajlar yazmayın Mersin'de yaşıyorum şehir dışında 1 gece konaklama + yemek+ yol parası tatil yapılabilir mi? Yapılamazsa rahat bir tatil için ne kadar bütçe gerekli.

Öğrenci olduğum için bütçe biraz düşük ailem olmadan gideceğim ilk tatil olacağı için ücret hakkında bir fikrim yok rica ederim boş mesajlar yazmayın Mersin'de yaşıyorum şehir dışında 1 gece konaklama + yemek+ yol parası tatil yapılabilir mi? Yapılamazsa rahat bir tatil için ne kadar bütçe gerekli.
Hocam bin TL gerçekten imkansız zaten yol bin TL'ye yakın tutacak. En minimal tatil için bile 5 bin TL şart. Tabi tatilden kastınız neyse onları da söyleyin ona göre bir bütçe hesaplaması yapalım.

Hocam bin TL gerçekten imkansız zaten yol bin TL'ye yakın tutacak. En minimal tatil için bile 5 bin TL şart. Tabii tatilden kastınız neyse onları da söyleyin ona göre bir bütçe hesaplaması yapalım.

Aslında şehri falan gezmeyeceğiz öyle turisttik mekanları olmasına gerek yok orta halli bir pansiyon ya da otelde 1 gece geçireceğiz en fazla o bölgenin yemeklerini yeriz yani tamamen gariban mod diyebiliriz.

1.000 TL ile tatil imkansız gibi. Ben yazın İstanbul'a gideceğim. Gidiş ve orada alacaklarım benden. Onun harici dönüş bileti, ev ve yemek vs. arkadaşım karşılayacak. Yoksa gitmem imkansız.

Geri
Yukarı