1000 TL kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

Bütçe
1000

Tisknogn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi forumlar. Şu sıralar aklımda kulak içi bir kulaklık almak var. Temel kullanma sebebim oyunlar ve videolar. Benim için önemli olan şey gecikmenin minimum olması. Online oyunlarda gecikme olmasa güzel olurdu fakat mümkün olmadığını biliyorum. Sadece hikayeli oyunlarda ve videolarda rahatsız etmesin ya da farkı anlamasam yeterli olur benim için. Şu an aklımda bu kulaklık var ama bilgisayarda nasıl çalışır bilmiyorum. Üstelik silikonsuz olursa daha rahat ederim gibi. Bütçem 1000TL:
Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Edit: İnternette gezinirken buna denk geldim, amazondan alırsam vergisi ve kargosuyla 70 dolara denk geliyormuş, 900-1000 tl arası önerir misiniz ve güvenilir midir?

Arkadaşlar iyi forumlar. Şu sıralar aklımda kulak içi bir kulaklık almak var. Temel kullanma sebebim oyunlar ve videolar. Benim için önemli olan şey gecikmenin minimum olması. Online oyunlarda gecikme olmasa güzel olurdu fakat mümkün olmadığını biliyorum. Sadece hikayeli oyunlarda ve videolarda rahatsız etmesin ya da farkı anlamasam yeterli olur benim için. Şu an aklımda bu kulaklık var ama bilgisayarda nasıl çalışır bilmiyorum. Üstelik silikonsuz olursa daha rahat ederim gibi. Bütçem 1000TL:
Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Edit: İnternette gezinirken buna denk geldim, Amazon'dan alırsam vergisi ve kargosuyla 70 dolara denk geliyormuş, 900-1000 TL arası önerir misiniz ve güvenilir midir?

Hocam bluetoooth kulaklıklarda gecikme olmaması imkansız mecbur oyun istiyorsanız kablolu şart.

Hocam bluetoooth kulaklıklarda gecikme olmaması imkansız mecbur oyun istiyorsanız kablolu şart.
Hocam zaten mümkün olmadığını biliyorum ve gecikmenin minimum olmasının yeterli olduğunu belirttim, sadece seçenekler içinde en az gecikmeye sahip ideal kulaklığı öğrenmek istedim.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Paylaştığınız kulaklıklarda gecikme durumu nasıldır? Neye göre bunları önerdiniz biraz detay verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam zaten mümkün olmadığını biliyorum ve gecikmenin minimum olmasının yeterli olduğunu belirttim, sadece seçenekler içinde en az gecikmeye sahip ideal kulaklığı öğrenmek istedim.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Paylaştığınız kulaklıklarda gecikme durumu nasıldır? Neye göre bunları önerdiniz biraz detay verirseniz sevinirim.
Hocamız inceleme linki atmış, orada gecikmeler ms cinsinden belirtilmiş zaten.

Bu P3'ünki.
1644770396014.png

Bu Jabra'nınki.
1644770425757.png

Hocamız inceleme linki atmış, orada gecikmeler ms cinsinden belirtilmiş zaten.

Bu P3'ünki.
Eki Görüntüle 1304415

Bu Jabra'nınki.
Eki Görüntüle 1304416
Gecikmeler video için bile çok yüksek duruyor, 200 ms gerçekten çok yüksek bir rakam. Yukarıda verdiğim edifier nb2 pro gaming mode ile 60 ms olduğunu belirtiyor, böyle bir şey mümkün mü gerçekten bilgisayar kullanımında bir fikriniz var mı? Ve şuan araştırırken aklıma başka bir şey geldi, hem bluetooth hem de kablolu özelliğine sahip kulaklıklar da işime yarayabilir. O durumda kulaküstü de olabilir kulakiçi de.

Geri
Yukarı