1000 TL kulaklık önerisi

Mert Göktuğ

Hectopat
1000 TL kadar bütçem var arkadaşlar kafamda Alpha S, Corsair Void Pro, MH752, HS70 Pro, Razer Kraken Tournament Edition var bunlardan hangisi ya da sizin önereceğiniz başka var mı kablolu kablosuz fark etmez.

G Pro X'de sanırım kulaklık padleri değişmiyor bütün kulaklıklarımda padlerin derileri hep soyuldu döküldü bir de Wireless kulaklıkları çok önermiyorlar o yüzden çok durmamıştım kablosuz kulaklıkların üstünde ayrıca Razer güzel duruyorda uzun süreler bilgisayar da şarjı bana yeter mi ve ses kasmada sıkıntı yaşatırmı acaba? Bir de Corsair Void Pro ve Alpha s i çok önerdiler bana sence nasıl o kulaklıklar?

G Pro X'de sanırım kulaklık padleri değişmiyor bütün kulaklıklarımda padlerin derileri hep soyuldu döküldü bir de Wireless kulaklıkları çok önermiyorlar o yüzden çok durmamıştım kablosuz kulaklıkların üstünde ayrıca Razer güzel duruyorda uzun süreler bilgisayar da şarjı bana yeter mi ve ses kasmada sıkıntı yaşatırmı acaba? Bir de Corsair Void Pro ve Alpha s i çok önerdiler bana sence nasıl o kulaklıklar?
G Pro X padleri değişiyor. Kutu içeriğinde yedek sünger padlerde mevcut.

Dosya Ekleri

• logitech-g-pro-x-review-1877.png
    logitech-g-pro-x-review-1877.png
    977,1 KB · Görüntüleme: 236

Geri
Yukarı