1000 TL müzik için ses kartı önerisi

kerem1238806

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, gerekli araştırmayı yaptım. Son olarak sizlere danışmak istiyorum. 3 ürün arasında kaldım. Ancak yine de görüşlerinizi merak ediyorum. 11 senedir müzikle 3-4 senedir ise film-oyun müziği yapımcılığıyla uğraşıyorum. Kulaklık değiştirme ve ses kartına geçme kararı aldım.

Kulaklık olarak Behringer BH470 düşünüyorum, hem mix kısmında birçok frekansı, enstrümanı duymak için hem de müzik dinleme için kullanacağım.
Ses kartı için ise bütçem dahilindeki ses kartlarını yazıyorum. En çok bunlar önerildi, zaten başka ürün yok sanırım.

Behringer u-phoria UM2.
M-Audio m-track solo.
M-Audio m-track II - (bu ürün eski bir ürün ancak diğerlerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Diğer kartların fiyatına ikinci el buldum. Belki internette aratınca çıkmaz diye ürün linkini koyuyorum. ÜRÜN LİNKİ)

Evet görüşlerinizi ve fikirlerinizi merak ediyorum.

Ses kartı için ise bütçem dahilindeki ses kartlarını yazıyorum. En çok bunlar önerildi, zaten başka ürün yok sanırım.

Hiç te öyle değil. O denizin dibi yok :)

Kulaklık olarak Behringer BH470 düşünüyorum, hem mix kısmında birçok frekansı, enstrümanı duymak için hem de müzik dinleme için kullanacağım.
O iş pek o kadar basit ve ucuz değil. Ancak başlangıç seviyesinde işinizi görecektir.

İhtimaller onlarsa M-Audio tercih edin ve en güncellerine öncelik verin yeni işletim sistermleri ve USP versiyonlarında sorun yaşamamak için.

O iş pek o kadar basit ve ucuz değil. Ancak başlangıç seviyesinde işinizi görecektir.

İhtimaller onlarsa m-Audio tercih edin ve en güncellerine öncelik verin yeni işletim sistermleri ve USP versiyonlarında sorun yaşamamak için.

Tabii ki kolay olmadığını biliyorum hocam. Ancak buraya kadar eski kulaklıklarla geldim. Onların bile bende fark yaratacağını düşünüyorum. En azından giriş seviyesi. Zaten ses kartı hazırda olduğu için ileride sadece kulaklığı değiştiririm. Ses kartı olarak m-Audio m-track II düşünüyorum. Eski ürün 2. el buldum. Ancak şu anki giriş seviyesi ses kartlarından çok daha iyi sanırım.

İhtimaller onlarsa M-Audio tercih edin ve en güncellerine öncelik verin yeni işletim sistermleri ve USP versiyonlarında sorun yaşamamak için.
Ayriyeten ne hiçte öyle değil ? Bir iddiada bulunmadım ki. Sadece bütçem dahilinde sadece bunlar var diyorum. Doğru okuduğunuza emin misiniz ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı