1000 TL nasıl kazanırım?

Rize'de 2 ay çalışıp RX 5600 XT'li sistem kurulabiliyor. Keşke Rize'de yaşasam.
Öyle deme çooooook zor iş. Fındık toplamak bile 100-150 TL günlüğü olmasına rağmen çok zor olduğundan yapmıyorum. Her yerine böcek girdiğini, güneşin sürekli beynini yaktığını, her tarafından ter aktığını, bir anlık dalgınlığın yüzünden dev gibi eşek arısı veya küçük karadeniz yılanlarının saldırısına uğrama şansın falan ben hiç riske atmıyorum kendimi.

Öyle deme çooooook zor iş. Fındık toplamak bile 100-150 TL günlüğü olmasına rağmen çok zor olduğundan yapmıyorum. Her yerine böcek girdiğini, güneşin sürekli beynini yaktığını, her tarafından ter aktığını, bir anlık dalgınlığın yüzünden dev gibi eşek arısı veya küçük karadeniz yılanlarının saldırısına uğrama şansın falan ben hiç riske atmıyorum kendimi.

Fındık toplamanın zor olduğunu biliyorum toplamıştım daha önce ama hayatımda hiç çay toplamadım denemek lazım aslında :D.

Böcek girmeyecek şekilde giyinirsin, güneş için şapka falan takarsın, ter akması dert değil spor yaparken de terliyoruz :) eşek arısı ve yılan için de önlem alınabilir diye düşünüyorum.

Günde 150 dersek çarpı 30 eşittir 4500 TL. İyi para güzel para 😁

Geri
Yukarı