1000 TL Oyun Bilgisayarı

WereBear

Kilopat
Daha fazla  
1000 TL'ye Kasa, Güç Kaynağı, HDD-DVD/CD Takma Yeri (Adını Bilmiyorum Kusura Bakmayın) Dahil olacak ve 1000 TL'yi geçmeyecek bir oyun sistemi toplar mısınız ? Kasa aldığımızda içinden DVD/CD takma yerini çıkmıyordur herhalde ? Özellikle oynamak istediğim oyunlar var tabi sıralamaya başlıyorum :
- Battlefield 3 ( Low-Medium akıcı bir biçimde oynatsın )
- FarCry 4 ( Akıcı oynatsın yeter )
- Assassin's Creed Unity ( Akıcı oynatsın yeter )
- The Forest ( Çizim uzaklığı Far'da iken akıcı bir biçimde oynatsın yeter )
- Minecraft ( Sabit 60 FPS ve çizim uzaklığı Normal olsa yeter )
- Rust ( Akıcı bir biçimde oynatsın yeter )
- DayZ Standalone ( Akıcı bir biçimde oynatsa yeter )
- Battlefield 4 ( Akıcı oynatsa yeter )
- Watch Dogs ( Akıcı oynatsa yeter )

Bu paraya dahil olmayan bir monitör almayı düşünüyorum. Almak istediğim monitör HDMI girişli idi şimdi ise PS3 almaktan vazgeçtim. Bu yüzden HDMI girişli olmasına gerek yok. Boyutu 20 inch den büyük olması, hoparlörü olması gerekli. Bu sistemden oyun performansı olarak oyunları düşüş ve orta ayarlarda akıcı bir biçimde oynatmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük bileşenler ile zor toplarsın.
Elimde Güç Kaynağı ve HDD mevcut ama çok eskiler bu yüzden bunları kullanmak istemedim ama o fiyata istediğin performansı alamazsın oyunlardan derseniz o zaman mecburen Güç Kaynağı ve HDD'yi eski bilgisayardan alacağım. @OutLast Hocam yardım edebilir misin ? :(

Elimde Güç Kaynağı ve HDD mevcut ama çok eskiler bu yüzden bunları kullanmak istemedim ama o fiyata istediğin performansı alamazsın oyunlardan derseniz o zaman mecburen Güç Kaynağı ve HDD'yi eski bilgisayardan alacağım. @OutLast Hocam yardım edebilir misin ? :(

Ğüç kaynağı kaç W? Harddisk boyutu ne kadar ve kaç senelik?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı