1000 TL oyun için kulak içi kulaklık tavsiyesi

Peki aklıma takıldı. usb-c destekli bir hub alırsam ses kartına gerek duymadan bunu kullanabilrimiyim?

Peki aklıma takıldı. usb-c destekli bir hub alırsam ses kartına gerek duymadan bunu kullanabilrimiyim
Muhtemelen evet kullanırsınız.

Ama uzatma kablosu gene Type-C oluyor ben bi araştırıp yazayım size.

Şimdi fark ettim de bendeki hubın arkasında bir usb-c girişi var ama type-c bi kulaklık takınca ses vs. Vermiyo. Giriş bozuk mı yoksa girişin kullanım amacı başka bir şey mi? (Güç sağlamak vs.)

Dosya Ekleri

• IMG_1675.jpeg
    169,2 KB · Görüntüleme: 10
Genelde evet güç sağlamak için oluyor o girişler hublarda. O yüzden ikileme kaldım bende mikrofonlu birşey istiyorsanız Type-C'ye dönüyor IEM kulaklıklar ama malesef onu dönüştürecek bir dönüştürücü de yok piyasada.

Peki şu tarz bi dönüştürücü iş görmez mi Jiu daki hem stereo ses hem de mikrofon için?

Bir de USB Hub > USB to Type C > Kulaklık bağlantısı gecikmeye veya performans düşüşüne sebep olur mu?

Resmi distr. sitesinde böyle bir ibare var bilemedim.

Performans düşüşüne veya gecikmeye bir problem oluşturucağını düşünmüyorum evet bu kullanılabilir.

İyi bulmuşsunuz bu kullanılabilir.

Yorumları okumadım ama chu 2 başarılı bir model.

Tamamdır desteğiniz için çok teşekkür ederim. iyi günler

Jiu nasıldır peki?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemelere burdan bakabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…