1000 TL oyuncu kulaklık önerisi

Bütçe
1000 TL

PEGASUS7

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.

1000 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı arıyorum. Kafayı yormayan artı olarak Discord için ses kalitesi net temiz anlaşılır aynı zamanda oyun içinde ses kalitesi net, temiz ve anlaşılır olması aradığım hususlar.

RGB olup olmaması fark etmez.

7.1 vs gibi takıntım yok.

Kulaklık konusunda bilgili arkadaşlardan öneriler bekliyorum teşekkürler.

Şu an kullandığım sistemim (yardımı dokunursa diye aşağıya yazdım)

Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO Carbon Wi-Fi
RAM: Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 RAM
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X
Ekran kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 GAMING Z 6 GB 192Bit GDDR6
PSU: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold
SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2
Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI display) Full HD Curved oyuncu monitör
Dark N10 Advanced 5x12cm kırmızı fanlı fan kontrollü Full cam yan panelli USB 3.0 bilgisayar kasası
Ses sistemi: Creative ınspire T3300 2 1( hoparlör)
İşlemci soğutucusu: Arctic Freezer 34e-Sports Duo kırmızı CPU soğutucu.

Corsair Void RGB Elite incelemelerine şöyle bir baktım. Ses çok boğuk. Net temiz bir şekilde gelmiyor. Aslında kulaklık çok hoş ama mikrofonu pek iyi gelmedi bana.

HyperX Cloud Alpha S, SteelSeries Arctis 5, Sennheiser GSP 300 bunları düşünüyorum ama. Karar vermek gerçekten zor. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini yazarsa fikir edinmiş olurum en azından.

Razer BlackShark v2 USB 7.1 , şuan güncel olarak kullanıyorum 1 hafta oldu.Razer Synapse üzerinden kulaklık mikrofon ayarı yapılabiliyor.Mikrofonu kusursuz diyebilirim.Oyun içerisinde sesler ve THX lisanslı olduğundan kulaklık size direk kordinatlı yer söylüyor sanki o hissiyatı veriyor.Şahane bir ürün bütçenizde uygun kaçırmayın.

Çok fazla kararsız kaldım. En sonunda Cooler Master MH650 siparişini QP Bilişim
Sitesi üzerinden geçtim. Bakalım kaç gün sonra elime ulaştıracaklar. Kulaklık incelemelerinde mikrofon sesi gayet güzeldi. Kullandıktan sonra artık yorum yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı