1000 TL Oyuncu mouse önerisi

Anonim50

Femtopat
Daha fazla  
1000 TL bandında olursa güzel olur. Aklımda Ajazz markasının fareleri var ama bilemiyorum fikirlerinizi alayım.

Delux M800 Pro

Baştan söyliyorum kimse benimle sensör tartışması yapmasın, ama bu mouse mükemmel bir şey kullanıyorum ve neredeyse 5 yıl oldu sadece ufak tefek aşınmalar var. Sadece biraz ağır ve büyük.

Sensör tartışması yapmayacağım ama çift tıklama tartışması yapacağım. Bu farenin çift tıklama sorunları var hocam.

Sensör tartışmayası yapmayacağım ama çift tıklama tartışması yapacağım. Bu farenin çift tıklama sorunları var hocam.

Vallahi hocam kuzenimde kullanıyor 3 yıldır ve bende 5 yıldır kullanıyorum, 1 kere bile problem yaşamadım. Ha bir de içindeki ışığın ilk zamanlardaki gibi net vermiyor o kadar. Teknik olarak bir sorun yaşamadım. Yaşayan illaki vardır, ama biz yaşamadık.

1000 TL bandında olursa güzel olur. Aklımda Ajazz markasının fareleri var ama bilemiyorum fikirlerinizi alayım.
Rival 3 wirelles yada klasik fiyatının en iyisi

Rival 3 Wireless modelinin bağlantı kopmaları dışında bir sorunu yok ama en iyi değil o bütçede!

Rival 3 ise kronik sorunlu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…