1000 TL Sistem Toplama

N3F3S

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 1000 TL. Acaba bana LOL, GTA IV, Crysis 3 gibi oyunları Low-Medium'da kaldıracak bir bilgisayar toplayabilir misiniz?
Not: İşlemci mümkünse İntel Pentium G3258 olmasın çünkü o çift çekirdekli olduğundan bazı oyunları açmıyor.

Not: Ekran kartı AMD olsun (mümkünse).

Son düzenleyen: Moderatör:
upload_2015-1-30_11-21-6.png

Merhabalar en ucuz bunu yapabildim ama her parça 20-30 lira farkla yükseltilebilir . Sistemin toplam maksimum çekebileceği watt değeri 322 Watt

1000 tl'ye o istediğiniz şeylerin yapılacağını sanmıyorum. Belki LoL Dota gibi oyunları açar ama GTA IV çok zor.

1000 tl'ye o istediğiniz şeylerin yapılacağını sanmıyorum. Belki LoL Dota gibi oyunları açar ama GTA IV çok zor.
Hocam GTA IV yeni oyun değilki 1000tl' lik bir bilgisayarda kassın.
Belki bütçem 1100tl'de olabilir farketmez.

Parçaları tek tek steamdan sistem gereksinimlerine bakarak yaptım . Oraya göre low ve biraz üstünde açabilir .

Arkadaşlar ben GTA 5 olarak okuyup onun low ayarlarına göre yaptım . :D 4'ü oynatır kasmadan Core 2 quad işlemci 8 gb ram ve hd 3850 ile rahat rahat oynadım ben GTA 4 'ü . :D

Parçaları tek tek steamdan sistem gereksinimlerine bakarak yaptım . Oraya göre low ve biraz üstünde açabilir .

Arkadaşlar ben GTA 5 olarak okuyup onun low ayarlarına göre yaptım . :D 4'ü oynatır kasmadan Core 2 quad işlemci 8 gb ram ve hd 3850 ile rahat rahat oynadım ben GTA 4 'ü . :D
Hocam GTA V zaten konsoldada ver ona gerek yok :D.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı