1000 TL sıvı soğutucu önerisi

Öncelikle hepinize teşekkürler.
İkinci el düşünmüyorum. @Grooveagent
360 MM sadece ön taraf destekliyor. Ön tarafa koyma taraftarı değilim. @emircanunlts
RGB şart değil ancak fiyat ve performans benzer olduğu için RGB modellerden gideceğim. Silver Stone modeli ile cooler master modelinden hangisini almalıyım? @Rivadex
Son olarak bu iki ürünün indirime girme şansı var mı? Temmuz'un ortasına kadar almayı düşünüyorum.

Öncelikle hepinize teşekkürler.
İkinci el düşünmüyorum. @Grooveagent
360 mm sadece ön taraf destekliyor. Ön tarafa koyma taraftarı değilim. @emircanunlts
RGB şart değil ancak fiyat ve performans benzer olduğu için RGB modellerden gideceğim. Silver stone modeli ile Cooler Master modelinden hangisini almalıyım? @Rivadex
Son olarak bu iki ürünün indirime girme şansı var mı? Temmuz'un ortasına kadar almayı düşünüyorum.

Eğer performans ön plandaysa Arctic alın. Görünüş daha ön plandaysa PF240- zoomflow 240X alabilirsiniz.

Bence Gaming'e gecelerini takip edin ve Galahad 240 alın. Arctic kadar iyi performans sağlar ve görünüşlü de iyi.

Eğer performans ön plandaysa Arctic alın. Görünüş daha ön plandaysa PF240- zoomflow 240X alabilirsiniz.

Bence Gaming'e gecelerini takip edin ve Galahad 240 alın. Arctic kadar iyi performans sağlar ve görünüşlü de iyi.
Arctic modeli cooler master veya silver stone ile ne kadar fark eder performans konusunda. Galahad'ı düşünmüyorum. Bir de bahsettiğim 3 ürün Galahad gibi indirime giriyor mu bazen. (ince hesap veya diğerleri)

Arctic modeli Cooler Master veya Silver stone ile ne kadar fark eder performans konusunda. Galahad'ı düşünmüyorum. Bir de bahsettiğim 3 ürün galahad gibi indirime giriyor mu bazen. (ince hesap veya diğerleri)

Girebilir girmeyebilir bilemem kahin değilim sonuçta.

Galahad 240 aralarında açık ara en iyi soğutma sağlayan üründür. Galahad > Arctic > SilverStone = ID-Cooling zoomflow > Cooler Master.

Gaming gecesi gibi büyük indirimlerde nadir görülmüştür. Temmuza kadar Gaming gecesini kaçırmayın illaki galahad 240 1000₺'ye düşer.

@BerkayZ87seni seçtim atla gel.

Girebilir girmeyebilir bilemem kahin değilim sonuçta.

Galahad 240 aralarında açık ara en iyi soğutma sağlayan üründür. Galahad > Arctic > SilverStone = ID-Cooling zoomflow > Cooler Master.

Gaming gecesi gibi büyük indirimlerde nadir görülmüştür. Temmuza kadar Gaming gecesini kaçırmayın illaki galahad 240 1000₺'ye düşer.
Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Ancak yazdığımı iyi okuduğunuzu düşünmüyorum. Öncelikle Galahad'ı istemediğimi belirtmeme rağmen üç defa bahsetmişsiniz. Bir de ben söyledğim ÜÇ modelin performans farklarının ne kadar olduğunu sormuştum. Siz ise sıralama yapmışsınız. Tekrardan ilginiz için teşekkür ediyorum ama yazdıklarıma göre cevaplar verirseniz daha sağlıklı bir iletişim kurabiliriz.

Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Ancak yazdığımı iyi okuduğunuzu düşünmüyorum. Öncelikle Galahad'ı istemediğimi belirtmeme rağmen üç defa bahsetmişsiniz. Bir de ben söyledğim üç modelin performans farklarının ne kadar olduğunu sormuştum. Siz ise sıralama yapmışsınız. Tekrar ilginiz için teşekkür ediyorum ama yazdıklarıma göre cevaplar verirseniz daha sağlıklı bir iletişim kurabiliriz.

1623004485728.png

Çöp Master ile Arctic arasında 10 derece fark var. SilverStone ile Arctic arasında 4-5 derece.

Ben size performans bakımından üstün ve görünümü iyi olanı öneriyorum siz ısrarla almam diyorsunuz siz bilirsiniz.

Neden Galahad istemiyorsun bari onu açıkla, aralarında en iyi olanı neden istemiyorsun.

Eki Görüntüle 1058445

Çöp Master ile Arctic arasında 10 derece fark var. SilverStone ile Arctic arasında 4-5 derece.

Ben size performans bakımından üstün ve görünümü iyi olanı öneriyorum siz ısrarla almam diyorsunuz siz bilirsiniz.

Neden Galahad istemiyorsun bari onu açıkla, aralarında en iyi olanı neden istemiyorsun.
Tekrardan teşekkürler.
Alacağım zamana kadar Galahad indirime girerse onu girmezse de silverstone'u alacağım.

Geri
Yukarı