1000 TL'ye 1080p 75 Hz üzeri monitör önerisi

Alpigo

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım İşleri İle Uğraş, Haber Sitesi Yazarı
Yıllar öncesinden kalma bir monitörüm var ve 60 Hz 1080p ama kenarları çok kalın ve ayağı kısa olduğu için hep eğilmek zorunda kalıyorum. Ayakları biraz uzun, 1080p veya 4K görüntü sağlayan 75 Hz veya üstü bir monitör öneriniz var mıdır?

Öneriniz için teşekkür ederim, incelemeye devam ediyorum. Büyük ihtimal ile alabilirim

300 400tl daha koy 144hz al
1000tl koysun, yat alsın? Üstüne para koyma muhabbetleri sıktı.
@Setsuna Yuki hocamın attığı monitor uygundur. Ben olsam bende tercih ederdim. Oyuncu monitörü deniyor fakat, pazarlama tekniği biraz. FreeSync işinize yarayabilir belki oyunda. Ama oyun için uygundur. Günlük işlere daha çok bakan bir monitor gibi uzaktan.

@Setsuna Yuki hocamın attığı monitor uygundur. Ben olsam bende tercih ederdim. Oyuncu monitörü deniyor fakat, pazarlama tekniği biraz. FreeSync işinize yarayabilir belki oyunda. Ama oyun için uygundur. Günlük işlere daha çok bakan bir monitor gibi uzaktan.
O zaman 2. el, ölü piksel olmayan 144 Hz monitör alsın. 1000 TL gibi fiyatlara mevcut. Neden parası boşa gitsin ki adamın?

Yanıtınız için teşekkürler listemde fazlasıyla monitör oldu. Bana da o olur gibi geldi diğerleri ile karşılaştırayım olmadı onu alırım.
Arkadaşlar gerek kalmadı bir 144Hz bir 360Hz monitör aldım. Yorumlarınız için sağolun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı