1000 TL'ye 2. el ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
1000

CelalBeyTr123

Picopat
Valorant, CS:GO Devour, Fornite, Roblox, Brawlhalla, BF3 tarzı oyunlar için uygun bir ekran kartı bulabilirmsiniz Param Güvende ile olursa güzel olur ve dolandırılmayacak birinden bulabilir misiniz? Ben bulamadım düzgün.

GTX 750 Ti ve 1050 ikinci elden alabilirsiniz ama bana sorarsanız ikinci el yerine para biriktirip sıfır iyi bir ekran kartı almanız daha iyi olur çünkü kullanılmış ekran kartları yorgun ekran kartlari olur zamanla yorgun parçalar verimli performans veremez.

Bana da lazım 1000 TL PC'ye harici yapacağım içinde GPU yok CPU'dan çalışıyor

GT 1030 veya GTX 1050 olabilir.

1000 TL'ye değil de, 1500'e bulur bunları.

GTX 750 Ti ve 1050 ikinci elden alabilirsiniz ama bana sorarsanız ikinci el yerine para biriktirip sıfır iyi bir ekran kartı almanız daha iyi olur çünkü kullanılmış ekran kartları yorgun ekran kartlari olur zamanla yorgun parçalar verimli performans veremez.

Bütçe 4-5 k olsa hadi biriktirirde 1000 TL'yi biriktirmeye başlasa 5000 TL'lik kart 7000 TL olur belki daha fazla, saçma bir öneri.

1000 TL'ye değil de, 1500'e bulur bunları.

Bütçe 4-5 k olsa hadi biriktirirde 1000 TL'yi biriktirmeye başlasa 5000 TL'lik kart 7000 TL olur belki daha fazla, saçma bir öneri.

Yatırım yaparak para biriktirebilirsiniz parca fiyatı yükseldikçe yatırım fiyatı da yükselecektir aynı zamanda internet üzerinden para kazandıracak sayfalar ve siteler var insanlar bu sayede para çarkını döndürebiliyorlar sizde böyle yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı