1000 TL'ye 500 GB SSD tavsiyesi

Recep00

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben teknoloji cahili bir adamım bilgisayarım. Monster Abra A5 V16.6.5 15.6.
1000TL bütçem var. 500GB SSD almak istiyorum. Ama neye göre seçicegim bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam port standardını M.2 eki belirliyor. Yani sende uyumlu. Baktım sistemde kutu ssd'ler için de yer var. Ama gereksiz olur. Attığın uyumlu. Onun dışında uygun bir şey arıyorsan bir tık aşağı hızda bu var:

1000 lirayı gözden çıkardıysan şu da 1 TB, 1100 liraya geliyor. Belki bende Prime üyeliği var diye kargo fiyatı çıkmıyordur. Ama Almanya'dan geliyor, 10 gün beklersin:

Crucial P3 Plus 1TB PCIe Gen4 3D NAND NVMe M.2 SSD, 5000 MB/s'ye kadar - CT1000P3PSSD8 Amazon.com.tr

Oldukça iyi görünen bir ürün, fiyatına göre. Ben sipariş verdim bekliyorum.

Bilmiyorsan almadan önce ve aldıktan sonra da montaj için Monster'a danışmanı tavsiye ederim. Belki sorarsan daha uyguna da ellerindeki bir ürünü takabilirler.

Hocam aslında Crucial gayet güzel eğer gen4 destekliyorsa dosya aktarırkenki performansları filan tadından yenmez lakin sonuçta Samsung biraz daha tescilli marka ben şahsen Crucial'ın RAM'lerini kullanıyorum bir sıkıntısını da görmedim seçim size kalmış.

Hocam port standardını M.2 eki belirliyor. Yani sende uyumlu. Baktım sistemde kutu SSD'ler için de yer var. Ama gereksiz olur. Attığın uyumlu. Onun dışında uygun bir şey arıyorsan bir tık aşağı hızda bu var:

1000 lirayı gözden çıkardıysan şu da 1 TB, 1100 liraya geliyor. Belki bende Prime üyeliği var diye kargo fiyatı çıkmıyordur. Ama Almanya'dan geliyor, 10 gün beklersin:

Crucial P3 Plus 1TB PCI-e gen4 3D NAND NVMe M.2 SSD, 5000 MB/s'ye kadar - CT1000P3pssd8 Amazon.com.tr

Oldukça iyi görünen bir ürün, fiyatına göre. Ben sipariş verdim bekliyorum.

Bilmiyorsan almadan önce ve aldıktan sonra da montaj için Monster'a danışmanı tavsiye ederim. Belki sorarsan daha uyguna da ellerindeki bir ürünü takabilirler.

Kanka emegin için sağ ol ya senin attıgının 500GB olanı alacagım ya da WD Blue 500GB olanaı alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı