1000 TL'ye Anakart ve İşlemci Önerisi

ımonster11

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. 1000 TL'ye anakart(DDR3) ve işlemci önerisi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aklımda MSI H81M ve i7 4790 var. Anakartı 0 alacağım işlemci oturduğum yerden birinden alacam.

Ayrıca ekran kartı olarak GTX 1050TI var ekran kartımla darboğaz yaşamıcak bir işlemci olması gerekiyor.

Eğer başka önerebileceğiniz varsa önerin lütfen. 0 alsam daha iyi olur ama işlemciler çok pahalı 0'ları.

Alacaklarımın fiyatı: Anakart: 200TL
CPU: 700TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Amd Ryzen 5 2400G ve Gigabyte A320M Olabilir belki ? Pek bilgim yok bilgisayarlar ile fakat İşlemci gayet güçlü. İsterseniz araştırın ?

Elindeki RAM nedir onu yazabilir misin? K serisi işlemci kullanmayacaksan geriye RAM slot sayısı ve anakarttan özellik olarak beklediklerin kalıyor. Fan kontrol gibi.

FX 9590 ve GA-990FXA anakart olabilir belki ama onu direk apartmanın elektrik tesisatına bağlaman gerekir. Bir de soğutmak için su tesisatına bağlarsın, kombi masrafın da düşer D.
İ7 4790 iyidir ama anakartı değiştir bence.

Elindeki RAM nedir onu yazabilir misin? K serisi işlemci kullanmayacaksan geriye RAM slot sayısı ve anakarttan özellik olarak beklediklerin kalıyor. Fan kontrol gibi.
DDR3 8GB ( 2X4 )
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostlar şöyle bir karara vardım. Geleceğe dönük bir sistem yapmayacağım. 2-3 Sene beni idare edicek bir sistem yeterlidir ve şunları almayı düşünüyorum.

İ7 4790 ve H81M-P33 İkisini 1000TL'ye alacağım. Teşekkürler yorumlarınız için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…