1000 TL'ye Bilgisayar İçin Sağlam Masa Önerisi

@Lawrence Barnes
Hocam bayağı güzel duruyor ben de 120'lik olanı alacağım, malum yerim yok :(
Yerinize en uygun olanı seçmek en isabetli karar olur. Oldukça kullanışlı, yine tekrara düşmüş olacağım ama aşırı memnunum. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun, almazsanız da umarım istediğiniz şekilde en iyisini bulursunuz

Olur, ama ben 140 santimlik olanı alacağım.
Hocam merakımdan sırf konuyu hortlatıyorum masayı aldınız mı? 😀

Hocam bayağı güzel duruyor ben de 120'lik olanı alacağım, malum yerim yok :(
Size de sorayım hocam masayı aldınız mı?

Son düzenleme:
@Lawrence Barnes

Yerinize en uygun olanı seçmek en isabetli karar olur. Oldukça kullanışlı, yine tekrara düşmüş olacağım ama aşırı memnunum. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun, almazsanız da umarım istediğiniz şekilde en iyisini bulursunuz

Almadım daha, bir tane daha buldum bacak yapısı olarak daha sağlam duruyor onu da alabilirim. İkisinden birini alacağım.

Almadım daha, bir tane daha buldum bacak yapısı olarak daha sağlam duruyor onu da alabilirim. İkisinden birini alacağım.
Valla hocam inşallah pişman olmazsınız ama bu masa hakikaten çok iyi. Detaylı video fotoğraf vesayir de atabilirim istiyorsanız. Ben çok memnunum sizin de kaliteli bir ürün almanızı isterim tabiki. Ama karar sizin diğeri daha sağlam geldiyse onu alın

@Lawrence Barnes

Yerinize en uygun olanı seçmek en isabetli karar olur. Oldukça kullanışlı, yine tekrara düşmüş olacağım ama aşırı memnunum. Alırsanız şimdiden hayırlı olsun, almazsanız da umarım istediğiniz şekilde en iyisini bulursunuz.

Yok almadım, belli bir süre kendiminkini kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı